Süper Outlet Ürünler - Dolap ve Çalışma Tezgahları


DOLAP VE ÇALIŞMA TEZGAHLARI

Personel Dolapları 

İçerisine konulan eşyaların güvenli bir şekilde muhafaza edilmelerini sağlayan kilit sistemlerine sahip personel soyunma dolabı ve emanet dolabı modelleri, işletmelerde görev alan çalışanların eşyalarını güvenle saklamalarını mümkün kılıyor. Alışveriş için mağazanıza gelen müşteriler için de hem eşyalarını güvenle teslim etmek için bir alan oluyor hem de alışverişlerini fazla eşyalarını bırakarak, daha rahat yapmalarını sağlıyor. 

Çalışma Tezgahları

Otomobil tamirhanesinde kullanılan çalışma tezgahı, sanayideki atölye çalışma tezgahı veya fabrikalarda kullanılan çalişma tezgahi modelleri, farklı ölçülerde ve renklerde sitemizde beğenilerinize sunuluyor. Sağlam ve uzun ömürlü materyallerden yapılan endüstriyel çalışma tezgahı, elektrik ve hareketli aksamlar dahil, tozlu ve nemli ortamlarda kullanıma uygun olarak üretiliyor.

Malzeme Dolapları

Çekmeceli malzeme dolabı ve tehlikeli madde dolabı birçok işletme için olmazsa olmaz ürünler arasında yer alıyor. Çekmeceli malzeme dolapları, özellikle fabrikalar, atölyeler, üretim tesisleri gibi alanlarda sıkça tercih ediliyor. Tehlikeli madde dolapları, tüm kimyasal madde kullanılan işyerleri, fabrikalar, restoranlar, alışveriş merkezleri veya okullar gibi birçok alanda kullanıma uygun olarak üretiliyor.

Endüstriyel Bilgisayar Dolapları

Elektronik ürün hassasiyeti göz önüne alınarak özenle üretilen endüstriyel bilgisayar dolapları, bilgisayarlarınızın güvenle kullanılması için Eurometall kalitesi ve güvencesiyle üretiliyor. Bilgisayar masası dolaplı yapısı ile bilgisayarınızı hijyenik ortamda muhafaza edip kullanmanızı sağlıyor.

Takım Arabaları

Otomobil tamirhanesi, sanayi atölyeleri, üretim tesisi ve fabrikalar gibi geniş bir kullanım alanı bulunan takım arabaları, sağlam ve uzun ömürlü yapılarıyla uzun yıllar kullanım olanağı sunuyor. Takim arabasi, tüm ekipmanlar ve hareketli aksamlar dahil, tozlu ve nemli ortamlarda kullanıma uygun olarak tasarlanıp üretiliyor. Tekerlekli takım arabası modelleri, çekmeceli takım arabası, takım arabası boş hali ile resimleri ve takım arabası fiyatları için kategorideki ürünleri, görselleri ve ürün açıklamalarını inceleyebilirsiniz.

Eurometall’de dönemsel olarak sunulan indirim fırsatları, ücretsiz kargo seçeneği, kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak için Eurometall sayfalarını takip edebilirsiniz. Uygun ödeme koşullarından, havale ya da kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden ve güvenli ödeme sisteminden faydalanarak online alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.