Outlet Ürünler - Dolap ve Çalışma Tezgahları


Dolap ve Çalışma Tezgâhları

Personel Dolapları 
İçerisine konulan eşyaların güvenli bir şekilde muhafaza edilmelerini sağlayan kilit sistemlerine sahip personel soyunma dolabı ve emanet dolabı modelleri, hem işletmelerde görev alan çalışanların hem de alışverişe gelen ziyaretçilerin kişisel eşyalarını pratik bir şekilde saklamalarını mümkün kılar.

Çalışma Tezgahları
Otomobil tamirhanesinden sanayideki atölye ve fabrikalara kadar kullanım alanı geniş olan çalışma tezgahları farklı model ve ölçülerde olup, elektrik ve hareketli aksamlar dahil tozlu ve nemli ortamlarda kullanıma uygundur.

Malzeme Dolapları
Çekmeceli malzeme dolabı ve tehlikeli madde dolabı bir çok işletme için olmazsa olmaz ürünler arasındadır. Çekmeceli Malzeme dolapları özellikle fabrikalar atölyeler, üretim tesisleri gibi alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Tehlikeli madde dolapları Tüm kimyasal madde kullanılan işyerleri, fabrikalar, restoranlar, alışveriş merkezleri, okullar gibi bir çok alanda kullanıma uygundur.

Endüstriyel Bilgisayar Dolapları
Elektronik ürün hassasiyeti göz önüne alınarak özenle üretilen Endüstriyel Bilgisayar Kabinleri bilgisayarlarınızın güvenli ve hijyenik ortamda saklanması ve kullanılması için Eurometall kalitesi ve güvencesiyle üretilmiştir.

Takım Arabaları
Otomobil tamirhanesinden sanayideki atölye, üretim tesisi ve fabrikalara kadar geniş yelpazede kullanım alanı bulunan takım arabaları, sağlam vae uzun ömürlü yapılarıyla uzun yıllar kalitesinden ödün vermez. Tüm ekipmanlar ve hareketli aksamlar dahil tozlu ve nemli ortamlarda kullanıma uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. 

Eurometall’de dönemsel olarak sunulan indirim imkânları, ücretsiz kargo seçeneği, kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak için Eurometall sayfalarını takip edebilir, uygun ödeme koşullarından ve güvenli ödeme sisteminden faydalanarak online alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.