Filtreleyin

Renkler (11)

Fiyat Aralığı

Fiyat : 1 TL - 218 TL

Fiyat Etiketleri

Fiyat Etiketliği

Fiyat Kasetleri ve Tutucuları

Manav Etiketleri

İndirim Etiketleri

Vitrin Etiketleri

Yazı Kart ve Kalemleri

Yazı Kalemi Aksesuarı


Fiyat etiketleri; perakende satış yapılan hemen her türlü mağazada her daim ihtiyaç duyulan, müşterilerin satışa koyulan çeşitli ürünlerin fiyatlarının yanı sıra dönemsel indirim ve kampanyalara dair de etkili bir şekilde bilgilendirilmesini sağlayan son derece kullanışlı araçlardır. Siz de mağazaların raf, masa üstü, reyon, vitrin gibi farklı alanlarında sergilenen çeşitli ürünlerin fiyat ve isim bilgilerini şık bir şekilde belirtmeyi ve müşterilerinize indirim fırsatlarına dair duyuru yapmayı kolaylaştıracak çok sayıda kullanışlı fiyat etiketi ve aksesuar seçeneğini Eurometall’in online kataloğunda bulabilirsiniz. 

Eurometall’in fiyat etiketleri kategorisi altında farklı tasarımlara sahip yazılı ve resimli etiketler, fiyat kasetleri ve tutucuları, manav etiketleri, indirim etiketleri, kabartma vitrin etiketleri gibi manavdan yapı markete, teknoloji mağazasından süpermarkete kadar perakende satış yapılan pek çok mağaza içerisinde kullanmak için son derece uygun çok sayıda ürün yer alıyor. Bu ürünlere ek olarak; yazı kartı kalemi, manav etiketi resim seti, etiketlik kulakçığı gibi, ürünlerin fiyat bilgilerini ve çeşitli indirim fırsatlarını duyurmayı kolaylaştıracak pek çok yardımcı ekipman da online katalog sayfalarında sizlerin beğenisine sunuluyor. Bu ürünleri tercih ederek, alışveriş için mağazanızı seçen müşterilerinizi satışa sunduğunuz ürünler ve fiyatları hakkında kolayca bilgilendirmeniz ve indirim fırsatları ile çeşitli kampanyaları mağaza içerisinde efektif bir şekilde duyurmanız mümkün.

Eurometall online mağazasında, işletmenizin birçok farklı bölümünde ihtiyaç duyabileceğiniz, kaliteli ve sağlam yapıları ile uzun süreli kullanıma müsait fiyat etiketliklerini ve ilgili aksesuarları inceleyebilir, ürün sayfalarına göz atarak farklı ürünler ve özellikleri hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve dilerseniz farklı ödeme seçenekleri ve güvenli online alışveriş imkânından yararlanarak kolayca sipariş verebilirsiniz.