Ofis ve Bekleme Koltukları


OFİS VE BEKLEME KOLTUKLARI

İşletmelerinizde, çalışanlarınızın konforlu bir şekilde çalışmalarını sürdürebilmeleri, müşterileriniz ve ziyaretçilerinizin ise en iyi şekilde ağırlanmaları için, sağlam ve rahat bekleme ve ofis koltukları gerekiyor.  Farklı ihtiyaçlarınıza, dekorasyonunuza ve zevkinize uygun çalışma koltuğu ve ofis bekleme koltuğu çeşitleri, birbirinden kaliteli ve kullanışlı modelleri ile Eurometall’de sizleri bekliyor.

Ofis Koltuğu Çeşitleri

Ofis sandalyesi; müdür koltuğu, patron koltuğu, makam koltuğu, şef koltuğu, personel koltuğu, döner sandalye veya tekerlekli koltuk gibi isimlerle de adlandırılıyor.  Eurometall ofis koltukları, şık ve ergonomik tasarımları sayesinde, uzun çalışma saatlerinde ortaya çıkabilecek duruş bozuklukları ve ağrıları en aza indiriyor ve rahat bir oturum sağlıyor.

Bekleme Koltuğu Çeşitleri

Bekleme koltukları; misafir ofis koltuğu, ikili bekleme koltuğu, üçlü bekleme koltuğu gibi işletmenizin aynı anda ağırladığı kişi sayısına göre seçebileceğiniz farklı seçeneklerden oluşuyor. Bunun yanı sıra, ofis bekleme koltuğu modelleri, kolçaksız ya da kolçaklı bekleme koltuğu gibi türlere de ayrılıyor. Tüm kamu ve özel işyerlerinde, büro ve ofislerde, bekleme ve misafir koltuğu olarak tercih ediliyor.

Siz de Eurometall online mağazasında, iş yerlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz, sağlam tekerlekleri ile güçlü manevra kabiliyetine sahip, dayanıklı ve konforlu ofis koltuğu modellerini daha detaylı inceleyebilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünleri, farklı ödeme seçenekleri ve güvenli online alışveriş imkanından yararlanarak kolayca sipariş verebilirsiniz.