Outlet Ürünler - Raf Sistemleri

Metal Raflar

Raf Etiketlikleri

Raf Yönetim Sistemleri


Raf Sistemleri

Süpermarket, Butik Mağaza, Yapı market ya da gibi büyük mağazalarda ürünlerin düzenli bir şekilde teşhir edilebilmesi amacıyla tercih edilen metal reyonlar ve ilgili çeşitli aksesuarlar, Eurometall sayfalarında beğenilerinize sunuluyor.

İşletmelerin gerek reyon gerekse depo gibi çeşitli alanlarında ürün sergilemek ya da depolamak için ihtiyaç duyulacak kullanışlı ve sağlam metal raf sistemleri, Eurometall sayfalarında sizleri bekliyor.

Cıvatalı Raf

Kendi hafif ama taşıdığı yük oranı bakımından oldukça iddialı civatalı raflar; atölyelerde, evlerde, kilerlerde, okullarda, arşivlerde, okullarda ve daha birçok yerde adından bahsettiriyor. Uzun ömürlü ve sağlam yapıları ile Arşiv rafı olarak da sıklıkla kullanılan cıvatalı çelik rafları ile e-ticaret sitemizde inceleyebilirsiniz. Cıvatalı raf, raf ayağı, somun ve civatası ile ayrı ayrı satınalma imkanı sunulmaktadır.

Tel Depo Rafları

Özellikle soğuk hava depolarında sıklıkla tercih edilen paslanmaz tel raflar, paslanmaz sağlam yapıları ve ile uzun yıllar kullanıma uygundur. Dayanıklılık özelliğiyle ön plana çıkan tel raflar, paslanmaz ayak ile birlikte satılır ve kendin yap mantığıyla monte edilir. Kolay kuruluma sahip olan tel raflar, tel ünite olarak her türlü depolama faaliyetinde kullanılabilir.

Raf Etiketlikleri

Cam raf etiketliği, ahşap raf etiketliği, tel raf etiketliği, yapışkanlı raf etiketliği raf önü etiketlikler gibi farklı model, renk ve ölçülerdeki raf etiketlikleri ile market, mağaza, eczane, pastane, hırdavat, alışveriş merkezleri gibi birçok işletmede rahatlıkla kullanılmaktadır.

Raf Yönetim Sistemleri

Çok çeşitli raf aksesuar ve ekipmanları bulunmaktadır. Kanallı panoya geçen ayakkabı rafları sayesinde ayakkabıların teşhirini çok daha etkileyici şekilde yapabilirsiniz.  Aynı zamanda raf üzerinde raf bölmeleri ve ürün iticiler kullanarak rafları bölmeler ayırıp istenilen ürünleri belirli bir sıra ve dizilim ile teşhirlerini yapabilirsiniz. 

İşletmenizde kullandığınız raf modellerine uygun raf aksesuar ve ekipmanları hakkında detaylı bilgiye Eurometall ürün sayfalarından ulaşabilir, çeşitli filtreleme yöntemlerini kullanarak işletmeniz için en uygun ürünü kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme ve taksit seçeneklerini kullanarak günün her saati online olarak satın alabilirsiniz.