Outlet Ürünler - Alışveriş Sepetleri

Plastik El Sepeti

Tekerlekli Sepetler

El Sepeti Aksesuarları


Alışveriş Sepetleri

Müşterilerin pratik bir şekilde alışveriş yapmaları için ihtiyaç duyacakları ekipmanlardan olan alışveriş sepeti, alışverişe yardımcı profesyonel çözümlerin başında gelmektedir. Süpermarket ve hipermarket gibi büyük çaplı işletmelerde, kozmetik mağazalarda ve parfümerilerde müşterilere rahat bir alışveriş deneyimi yaşatmak için tercih edilebilecek olan alışveriş sepetleri; farklı tasarımlara, renklere ve taşıma kapasitelerine sahip birbirinden kullanışlı modelleri ile e-ticaret sitemiz üzerinde beğenilerinize sunuluyor.

Eurometall, Polycart ve Shopping Basket gibi seçkin markaların imzasını taşıyan kaliteli ekipmanların bir araya geldiği Eurometall alışveriş sepetleri kategorisinde; müşterilerinizin aldıkları ürünleri rahat ve konforlu bir şekilde taşımaları için tercih edilebilecek tekerlekli sepetler, az sayıda eşyayı taşımak için ideal market el sepetleri ve alışveriş sepetlerinin daha pratik bir şekilde taşınmaları için değerlendirilebilecek sepet taşıma arabaları bulunuyor.  Alışveri Sepeti mutlaka her market yada mağzanın ihtiyaç duyduğu olmazsa olmaz ekipmanları arasında yer almaktadır.

Plastik Alışveriş El Sepetleri

Market ,süpermarket, manav, kozmetik ve elektronik mağaza gibi alanlarda sıklıkla tercih edilen alışveriş el sepetleri, fazla miktarda ürün almayacak olan müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. 

Çift saplı hafif yapısı ile özellikle dar alanlarda hızlı ve konforlu bir şekilde hareket imkanı tanıyan eurometall plastik market el sepetleri ile market ve mağaza içerisinde çok daha hızlı ve konforlu alışveriş yapabilirsiniz.

Metal Alışveriş El Sepetleri

Metal tel alışveriş el sepetleri özellikle kozmetik mağazalarda sıklıkla tercih edilmesine karşın bir çok market, süpermarket ve mağazalarda da kullanılmaktadır. Tel alışveriş sepetleri dayanıklı yapıları ve hoş tasarımları ile konforlu ve güvenli alışveriş imkanı sunarlar.

Tekerlekli Sepetler

Tekerlekli Alışveriş Sepetleri market ve süpermarketlerin olmazsa olmazları arasındadır. Özellikle market arablarını tercih etmeyen müşterilerin geniş hacimlerinden dolayı tercih ettikleri sepetlerdir. 

Eurometall tekerlekli market sepetleri farklı renk ve ölçüleri ile tercihinize göre alım yaparak müşterilerinizin kullanımına sunabilirsiniz. Tekerlekli sepetler sağlam tutamaç, gövde ve teker yapıları ile müşterileri yormadan alışverişlerini keyifli hale getirir.

El Sepeti Aksesuarları

El sepeti altlığı, el sepetlerinin üst üste konularak belirli bir alanda istiflenmesini sağlar ve alandan tasarru edersiniz. Tekerlekli yapısı sayesinde el sepeti altlığını istediğiniz yere pratik ve kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. 

Farklı ölçü ve modellerdeki el sepeti altlıklarını inceleyerek dilediğiniz modeli sitemiz üzerinden satınalabilirsiniz.

Alışveriş Sepeti Fiyatları

Farklı model ve özelliklere sahip plastik alışveriş sepetleri, metal tel alışveriş sepetleri, tekerlekli sepetler ve sepet aksesuarlarını e-ticaret sitemiz üzerinden güncel fiyatlarını inceleyebilir ve güvenle satınalabilirsiniz.