Outlet Ürünler - Teşhir ve Promosyon Standları

Gıda Çeşmeleri

Tel Askı Çubukları

Dökme Teşhir Bidonları

Gıda Sunum Tepsileri

Teşhir Kutuları


Teşhir ve Promosyon Standları

Mağaza, süpermarket, yapı market gibi işletmelerde ürünlerin müşterilere düzenli bir şekilde sunulması için ihtiyaç duyulan teşhir amaçlı stant, sepet, kutu, sunum tepsileri gibi birçok farklı teşhir çeşitlerini Eurometall online mağazamızda bulabilirsiniz! 

Eurometall’in teşhir ve promosyon stantları kategorisinde yer alan ürünler; ürün teşhir sepetleri, gıda çeşmeleri, dökme teşhir bidonları, gıda sunum tepsileri ve teşhir kutuları başlıkları altında toplanıyor. İşletmenizin çeşitli alanlarında ihtiyaç duyabileceğiniz gıda çeşmelerinden teşhir sepetlerine, promosyon havuzlarından teşhir bidonlarına ve tepsi setlerine kadar pek çok kaliteli ve kullanışlı araca, Eurometall’in online kataloğundan ulaşabilirsiniz.

Teşhir ve Promosyon Sepetleri

Farklı model ve ölçülerdeki tel teşhir sepetleri yada diğer adıyla promosyon havuzları, kampanya, indirim yada farklı bir nedenden ön plana çıkarılmak istenilen ürünlerin market yada mağazanın göze çarpan alanlarında sergilenmesinde sıklıkla tercih edilir ve teşhirde oldukça etiklidir. 

Gıda Çeşmeleri

Mağaza içi firelerin azaltılmasına katkıda bulunan farklı modellerdeki kuru gıda çeşmesi, işletmelerinizde satışını yaptığınız bakliyat, kuru yemiş tarzı ürünlerin hijyenik bir şekilde teşhirinde sıklıkla tercih edilir. Bakliyat çeşmeleri sayesinde ürünler hijyenik ortamda bulunmasının yanında taze ürün döngüsü de sağlar.

Tel Askı Çubukları

Tel askı çubukları, etiketli askı çubukları, düz askı çubukları, askı çubuğu etiketliği, U tipi askı tutucular, askı tutucular ve kilitli askı çubukları olmak üzere farklı model ve ölçülere sahiptir. Mağazalarda aksesuar tutucu bar gibi parçalara monte edilerek rahatlıkla kullanılabilecek olan tel askı çubukları, mağaza içerisinde verimli yer kullanımı, düzenli bir görüntü ve müşterilere efektif sunum sağlayan kaliteli ve sağlam ürünler olarak ön plana çıkıyor. Tel askı çubukları aynı zamanda tel sport, kanca gibi isimlerle de bilinmektedir.

Dökme Teşhir Bidonları

Dökme teşhir bidonları, kuruyemiş, baharat, zeytin, bakliyat ve sağlıklı bitkiler gibi bir çok gıda ürününün teşhirinde sıklıkla kullanılmaktadır. Kalın kraft malzemeden üretilen Eurobox kraft bidonlar, ürünlerinizin nemlenmesini engelleyerek tazeliğini daha uzun süre korumasını sağlar. Kuruyemişçiden baharat dükkanlarına, sağlıklı/şifalı bitki satan aktarlardan market ve süpermarketlere kadar çok geniş bir kullanım alanı vardır. 

Gıda Sunum Tepsileri

Farklı şekil ve ölçülerdeki gıda sunum tepsileri ve aksesuarları, gıda sunumu yapılan her işletme için kullanıma uygundur. Gıdaların kokularından etkilenmeyen, ısıya ve darbeye dayanıklı materyallerden üretilmiş kaliteli ve kullanışlı gıda sunum tepsilerinin yanı sıra ikramı kolaylaştıracak kaşıklar, şık bir sunum için tercih edilebilecek set altlıkları da kategoride bulabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır.

Pleksi Teşhir Kutuları

Pleksi teşhir kutuları sıklıkla şekerleme ve kuruyemiş gibi gıda ürünlerinin teşhirinde kullanılmaktadır. Eurbox pleksi kutu sayesinde, gıda ürünleri toz, nem, ıslaklık gib dış etkenlerden uzak hijyenik ortamda muhafaza edilir ve %100 şeffaf yapısı ile ürün teşhirinde oldukça etkilidir.