Filtreleyin

Renkler (4)

Fiyat Aralığı

Fiyat : 189 TL - 1108 TL

Teşhir Sepetleri


Mağaza, süpermarket, yapı market gibi işletmelerde ürünlerin müşterilere düzenli bir şekilde sunulması için ihtiyaç duyulan stant çeşitlerini Eurometall sayfalarında bulabilirsiniz! 

Eurometall’in teşhir ve promosyon stantları kategorisinde yer alan ürünler; ürün teşhir sepetleri, gıda çeşmeleri, dökme teşhir bidonları, gıda sunum tepsileri ve teşhir kutuları başlıkları altında toplanıyor. İşletmenizin çeşitli alanlarında ihtiyaç duyabileceğiniz gıda çeşmelerinden teşhir sepetlerine, promosyon havuzlarından teşhir bidonlarına ve tepsi setlerine kadar pek çok kaliteli ve kullanışlı araca, Eurometall’in online kataloğundan ulaşabilirsiniz.

Eğer sizin de işletmenizin gerek vitrin gibi ürünleri sergilediğiniz bölümlerde gerekse mağazaların orta alanlarında gıda standı, teşhir sepetleri, gıda sunum tepsileri gibi sunum ürünlerine ihtiyacınız varsa Eurometall’de sizlere sunulan birbirinden kaliteli ve kullanışlı ürünleri inceleyebilir, hem iç ya da dış mekânınızdaki dekorasyona uygun olacak hem de ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak ekipmanları bulabilirsiniz.