Filtreleyin

Renkler (10)

Fiyat Aralığı

Fiyat : 34 TL - 9725 TL

Temizlik Ekipmanları

Temizlik Arabaları

Temizlik Makineleri


İşletmenizdeki temizlik faaliyetlerini yürütmek ve daha hijyenik, düzenli bir ortam oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız çeşitli temizlik ve hijyen ekipmanlarını, Eurometall online mağaza sayfalarında bulabilirsiniz.

Online katalogda yer alan ürünler; temizlik makineleri, temizlik arabaları, çöp konteynerleri, sosyal mesafe koruyucu ekipmanlar, çöp kovaları ve küllükler ile geri dönüşüm kutuları olmak üzere altı başlık altında toplanıyor. Gerek süpermarket ya da yapı market gibi büyük işletmelerde gerekse butik ve mağaza gibi küçük işletmelerde iç ve dış mekânların temizliğini sağlamak için tercih edilebilecek olan ekipmanlar kullanışlı ve dayanıklı ürünler olarak ön plana çıkıyor.

Çöp toplama arabalarından temizlik makinelerine, geri dönüşüm çöp kovalarından küllüklere kadar pek çok temizlik ekipmanının yer aldığı Eurometall kataloğunda siz de işletmenizin temizliği için en uygun araçları bulabilir, farklı ödeme koşulları ve stoktan hızlı teslimat gibi imkânlar ile dilediğiniz zaman güvenli online satın alma yapabilirsiniz.