Sipariş Toplama Arabaları


Sipariş/Ürün Toplama Arabaları

Sadece müşteri değil market personelinin de işini kolaylaştırması için tasarlanmış taşıma arabaları modelleri arasındaki sipariş ve ürün toplama arabaları Eurometall online mağazasında beğeniye sunuluyor. Sipariş toplama arabaları ile ürünler belirli bir düzen içerisinde yerleştirildiği gibi toplanabiliyor da.

Ürün Toplama Arabalarının Özellikleri

T1-T2-T3 Sipariş Toplama Arabaları
3 farklı alternatif ile 12 kasa alanına kadar ulaşılabilen sipariş toplama arabaları ile ürünleri rahat bir şekilde toplama ve yerleştirme imkanı sunmaktadır

Karton ve Koli Yük Taşıma Arabaları

Farklı taşıma kapasitesi, model ve ölçülerdeki karton ve koli yük taşıma arabaları ile ihtiyacınıza uygun modeli belirleyebilirsiniz. Modeline göre değişken olmakla birlikte iç içe geçebilme özelliği olan modellerde %80’e kadar alandan tasarruf saplanmaktadır. Özel üretim polyamid tekerler sayesinde sessiz ve konforlu kullanım sağlar.

Ürün Toplama Arabaları

450 kg taşıma kapasiteleri, ahşap rafları ve tel örgü kafes yapıları ile ürün toplama arabaları kaliteli ve sağlamlığı ön plana çıkarmaktadırlar. Aynı zamanda Özel üretim polyamid tekerler sayesinde sessiz ve konforlu kullanım sağlar.

Ürün ve Sipariş Toplama Arabalarını Nereden Alırım?

Ürün ve Sipariş toplama arabalarını farklı ödeme seçenekleri sunan www.eurometall.com.tr online mağazasından 7/24 güvenle alışveriş yapabilirsiniz.