Raf Sistemleri

Metal Raflar

Cıvatalı Raf Sistemleri

Raf Etiketlikleri

Tel Depo Rafları

Raf Yönetim Sistemleri

Market Kasaları ve Aksesuarları


RAF SİSTEMLERİ

Süpermarket, butik mağaza, yapı market ve diğer mağazalarda ürünlerin düzenli bir şekilde teşhir edilmesi gerekiyor. Eurometall, çok çeşitli raf sistemi ve aksesauarını beğenilerinize sunuyor. İşletmelerin depo raf sistemleri ve mağaza raf sistemleri olarak kullandığı bu ürünler, sergileme ve depolamada ihtiyaç duyacağınız kullanışlı ve sağlam alanları oluşturmanızı sağlıyor.

Cıvatalı Raf

Kendisi hafif ama taşıyabildiği yük bakımından epey iddialı olan cıvatalı raflar; atölyelerde, evlerde, kilerlerde, okullarda, arşivlerde ve daha pek çok yerde tercih ediliyor. Uzun ömürlü ve sağlam yapıları ile arşiv rafı olarak da kullanılmaya çok uygun olan cıvatalı celik raf çeşitlerini e-ticaret sitemizde inceleyebilirsiniz. Eurometall.com.tr ’de; metal raf, cıvatalı raf, raf ayağı, somun ve cıvatasını ayrı ayrı satın alma imkanı da bulunuyor.

Tel Depo Rafları

Özellikle soğuk hava depolarında sıklıkla tercih edilen tel depo rafı, paslanmaz sağlam yapısıyla uzun yıllar kullanıma uygun oluyor. Dayanıklılık özelliğiyle ön plana çıkan tel raflar, paslanmaz ayak ile birlikte satılıyor ve kendin yap mantığıyla monte ediliyor. Kolay kuruluma sahip olan tel raflar, tel ünite olarak her türlü depolama faaliyetinde kullanılabiliyor.

Raf Etiketlikleri


Cam raf etiketliği, ahşap raf etiketliği, tel raf etiketliği, yapışkanlı raf etiketliği ve raf önü etiketlikler gibi farklı model, renk ve ölçülerde üretilen raf etiketlikleri; market, mağaza, eczane, pastane, hırdavat, alışveriş merkezleri gibi birçok işletmede kullanılıyor. Bunların yanı sıra, indirim, kampanya belirten indirim kulakçığı, raf önü promosyon etiketi, indirim etiketi ve raf önü plastik siperlik gibi ürünlere de bu kategoriden erişebilirsiniz.

Raf Yönetim Sistemleri

Pek çok amaçla üretilen ve kullanılan, çeşitli raf aksesuar ve ekipmanı bulunuyor. Raf ara bölücü, soğutucu raf yönetimi, ürün itici / ürün kaydırıcı kızak, bariyer yayı, tel raf yayı, raf önü tel siperlik bunlar arasında yer alıyor. Kanallı panoya geçen pleksi ve akrilik raflar ile ayakkabı rafları, ürünlerin ön plana çıkmasını sağlıyor ve teşhirini daha etkileyici hale getiriyor. Raf üzerinde, raf bölmeleri ve ürün iticiler kullanmak da ürünlerin düzenli ayrımı ve  dizimi için yardımcı oluyor. 
İşletmenizde kullanmak istediğiniz çelik raf sistemleri, depo ve mağaza raf sistemleri ve raf aksesuarları, market raf fiyatları ve diğer ürün detaylarına Eurometall ürün sayfalarından ulaşabilirsiniz. Çeşitli filtreleme yöntemlerini kullanarak işletmeniz için en uygun ürünü kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçenekleriyle, günün her saatinde online olarak satın alabilirsiniz.