Filtreleyin

Renkler (1)

Fiyat Aralığı

Fiyat : 19 TL - 64 TL

Outlet Ürünler - Tel Askı Çubukları

U Tipi Askı Tutucular

Askı Tutucular

Kilitli Askı Çubukları


Süpermarket, yapı market, mağaza gibi çeşitli büyüklüklerde ve farklı sektörlerde hizmet veren işletmelerde, ürünleri reyon alanlarında düzenli ve göze hoş gelecek bir şekilde teşhir etmek için ihtiyaç duyulacak kullanışlı tel askı çeşitleri, Eurometall sayfalarında bir araya geliyor.

Eurometall kataloğunda bulabileceğiniz tel askılar; etiketli askı çubukları, düz askı çubukları, askı çubuğu etiketliği, U tipi askı tutucular, askı tutucular ve kilitli askı çubukları olmak üzere altıya ayrılıyor. Mağazalarda aksesuar tutucu bar gibi parçalara monte edilerek rahatlıkla kullanılabilecek olan tel askılar, mağaza içerisinde verimli yer kullanımı, düzenli bir görüntü ve müşterilere efektif sunum sağlayan kaliteli ve sağlam ürünler olarak ön plana çıkıyor. Gerek müşterilerin aradıkları ürünü daha rahat bulmalarına olanak sağlayan gerekse çok sayıda ürünü düzenli bir şekilde sıralayarak mağaza içinde yerden tasarruf etmeyi mümkün kılan tel askı çeşitleri, pek çok işletmenin ihtiyaç duyduğu temel mağaza ekipmanları arasında yer alıyor.

Eğer işletmenizde ofis tipi askılık gibi çeşitli askı modellerine ihtiyaç duyuyorsanız, siz de Eurometall online mağaza sayfalarında yer alan kullanışlı tel askı modelleri içerisinden mağazanıza en uygun ürünleri bulabilir, detaylarını inceleyebilir ve dilerseniz online alışveriş imkânından faydalanarak 7/24 kolayca sipariş verebilirsiniz. Dönemsel olarak uygulanan indirim kampanyaları, ücretsiz kargo gibi fırsatlar ve promosyonlardan yararlanmak için Eurometall sayfalarını takip edebilir, her zaman güvenle ve keyifle alışveriş yapabilirsiniz.