Süper Outlet Ürünler - Sandalyeler ve Masalar


SANDALYE, TABURE VE MASALAR

İşletmelerinizin dinlenme ve yemek alanlarında, ofislerinizde, kafe, restoran, avm, otel gibi iş yerlerinde, okullarda, fuarlarda ve hatta evlerinizde kullanabileceğiniz masa, sandalye, tabure ve sıra gibi ürünler bu kategorimizde yer alıyor. 

Hem iç hem dış mekanlarda kullanılabilecek metal masa, bu masada kullanabileceğiniz yuvarlak masa camı ve ahşap ayaklı sandalye gibi ürünler, dayanıklı yapıları, kaliteli malzemeleri ve şık görünüşleri ile öne çıkıyor. Tekerlekli tabure, çemberli tekerlekli tabure gibi ürünlerse, amörtisörlü yapıları ve tekerleklerinin sağladığı hareket özgürlüğü ile pek çok alanda kullanılmaya elverişli ürünler arasında bulunuyor.

Farklı yaş grupları için çeşitli ölçülerde, metal ayaklı okul sırası modelleri de, uzun ömürlü, sağlam yapıları ile okullarda sıkça tercih ediliyor. Masa, tabure ve sandalye modellerini daha detaylı incelemek, fiyatlarına ve ürün görsellerine göz atmak için online mağazamıza göz atabilirsiniz. İşletmenize uygun parçaları, havale ya da kredi kartı gibi ödeme seçenekleriyle güvenle satın alabilirsiniz.