Süper Outlet Ürünler - Hotel Restaurant Cafe

Teşhir Sepetleri


HOTEL RESTAURANT CAFE EKİPMANLARI

Hotel Restaurant Cafe (Horeca) gibi işletmeler, müşterilerine ve misafirlerine hizmet sunarken pek çok ekipmana ihtiyaç duyuyor. Bu ekipmanların dayanıklı, uzun ömürlü ve şık olması da seçimlerinde önemli rol oynuyor. Eurometall sayfalarında, otel arabası, teşhir sepeti, dış mekan masa sandalye gibi pek çok otel malzemeleri ve restaurant malzemeleri beğenilerinize sunuluyor.

Otellerdeki en önemli ekipmanlardan olan otel kat arabası, otel servis arabası ya da otel temizlik arabası çeşitleri, oda temizliği (housekeeping) ve servis gibi oda hizmetlerinde tercih ediliyor. Cafe dış mekan masa sandalye ihtiyaçlarınız için de Eurometall Horeca kategorisinden iç mekan masalar, dış mekan sandalyeler sayfalarındaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Hotel, restaurant ya da cafelerinizdeki aydınlatmalar için de Eurometall ‘in doğal görünümlü beton ya da beton-ahşap lambader, sarkıt armatür, aplik gibi ürünlerine göz atabilir, mekana hoş bir ambiyans katabilirsiniz. Eurometall; Hotel, Restoran ve Kafe kategorisinde yer alan kaliteli, kullanışlı ve sağlam Horeca ekipmanlarını sitemizden detaylı olarak inceleyebilir, kredi kartı ya da havale gibi ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz.