Süper Outlet Ürünler - Market Arabası Aksesuarları


Market Arabası Aksesuarları

Alışveriş Merkezleri, Süpermarket ve market gibi işletmelerde bulunan market arabalarını, daha kullanışlı hale getirmek için ihtiyacınıza uygun market arabası aksesuar ve parçalarını online mağazamızdan inceleyebilirsiniz

Müşterilere güvenli, rahat ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunmak için işletmenizde tercih edebileceğiniz aksesuarlar arasında ergonomik sap takımı, 1 TL para kilidi, yürüyen bant uyumlu tekerlek, emniyet kemeri ve reklamlık gibi ürünler yer alıyor. Özellikle de süpermarket ve hipermarket gibi büyük ölçekli işletmelerde sık kullanılan ürünlerin başında gelen market arabalarını hem müşterileriniz için daha kullanışlı, hem de işletmenize daha faydalı bir hale getirmek için kullanabileceğiniz market arabası aksesuarları, çarpma ve kırılma gibi durumlara karşı son derece dayanıklı ekipmanlardır.

Market Arabası Parçaları ve Özellikleri

1 TL Para Kilidi
Çapı 2,4 cm olan saplar ile uyumlu  ve paslanmaya karşı korumalı zincir ve anahtar ile birlikte sunulan para kilidi, market arabalarında olmazsa olmaz aparatlardandır.

Yürüyen Bant Tekerleği
4 inch ve 5 inch boyutlarında üretilen yürüyen bant tekerlekleri TPR çift rulmanlı olup sessiz kullanım sağlamaktadır, bu sayede müşterileriniz kullanım esnasında rahatsız olmaz ve rahat manevra sayesinde konforlu alışveriş imkanı sunar.

Market Arabası Dolgu Teker
4 inch ve 5 inch boyutlarında üretilen market arabası dolgu tekerlekleri kaliteli yapıları ile sessiz kullanım sağlamaktadır, bu sayede müşterileriniz kullanım esnasında rahatsız olmaz ve rahat manevra sayesinde konforlu alışveriş imkanı sunar.

Market Arabası Emniyet Kemeri
Market Arabaları için kolay montaj ve sağlam yapısı sayesinde alışveriş esnasında çocukların maksimum güvenliği sağlanmış olur

Metal Market Arabaları için Alüminyum Çerçeve/Reklamlık
Metal market arabaları için özel tasarlanmış alüminyum çerçeve reklamlıkları ile market reyonlarınızda kampanya veya tanıtımlarınızla sesinizi daha güçlü duyuracaksınız.

Market Arabası Sap Reklam Aparatı
Market arabasının sap kısmına kolayca monte olan sap reklam aparatı sayesinde tanıtım ve duyurularınızı müşterilerinize ilk elden sunma imkanı sağlamaktadır

Market Arabası Aparatlarını Nereden Alırım?

Eurocar ve Polycart gibi alanında uzman markaların imzasını taşıyan ve kaliteli yapıları ile uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlanan market arabası aksesuarları, işletmelerinizi tercih eden müşterilerinize farklı bir alışveriş deneyimini yaşatmanıza yardımcı olacak. Aksesuar ve yedek parçalar içerisinden beğendiğiniz ürünleri kredi kartı, banka kartı ve havale gibi farklı ödeme seçenekleri ile günün her saati www.eurometall.com.tr adresimizden online olarak satın alabilirsiniz.