Alüminyum Merdivenler


Alüminyum Merdivenler

Çalışanlarınız için yüksek yerlerde iş yapmayı daha kolay ve güvenli kılacak birbirinden kaliteli alüminyum merdiven modelleri, Eurometall sayfalarında beğenilerinize sunuluyor. 

Dayanıklı yapıları sayesinde çalışanların güvenliğini ön planda tutan alüminyum merdivenler; farklı boyutlardaki modelleri, kapalı halde az yer kaplayan tasarımları ve iki, üç parçalı yapıları ile son derece kullanışlı ekipmanlardır.

Kaliteli ve Dayanıklı Alüminyum Merdivenler 

Eurometall’in alüminyum merdivenler kategori sayfalarında yer alan modeller, depo ya da reyonlarda yüksek raflara ürün yerleştirmeyi mümkün kılan, sağlam ve güvenli mağaza ekipmanlarındandır. Kategori sayfalarında bulabileceğiniz ürünlerden tek, iki ya da üç parçalı, ipli ve makaralı ya da A tipi platformlu merdiven çeşitleri, çalışanların güvenliği ve konforu ön planda tutularak üretilen, dayanıklı ve pratik araçlar olarak ön plana çıkmaktadır. Hercules Akrobat, Olimpos ve Everest gibi farklı modelleri ile yapı market, süpermarket ve hipermarket gibi işletmelerin yanı sıra butik mağaza, tuhafiye ve benzeri küçük çaplı işletmelerde değerlendirilme imkânı da bulunan alüminyum merdivenler, açılıp kapanabilmeleri sayesinde işletme içerisinde az yer kaplayan ürünlerdir.

İşletmelerde çalışanların işlerini kolaylaştırmalarına ek olarak; elektrik arızası gibi tamir gerektiren durumlarda işletmeye gelen ustalara da yardımcı olan alüminyum merdivenler, ek parçalı tasarımları ile eklemeler yapılarak daha uzun hale getirilebilirler. Zeytin merdiveni olarak da kullanılabilecek bu ürünler, gerek işletmelerde gerekse bireysel ihtiyaçları karşılamak amacıyla tercih edilebilecek son derece kaliteli, dayanıklı ve de uzun ömürlü ekipmanlar arasında yer alır.

Siz de işletmenizde mağaza içinde, reyonlarda ya da depo alanlarında sık sık merdiven kullanımına ihtiyaç duyuyorsanız veya bireysel olarak evinizde ya da bahçe, teras gibi dış mekânlarda alüminyum merdivene gerek duyuyorsanız online mağazamızdaki ürünleri inceleyebilir, dilerseniz beğendiğiniz ürünleri online alışveriş imkânından faydalanarak günün her saati kolayca satın alabilirsiniz.