Plastik Kasalar

Et Taşıma Kasası

Kapaklı Plastik Kasalar

Sanayi Tipi Plastik Kasalar

Büyük Plastik Kasalar

Delikli Plastik Kasalar


Plastik Kasalar

Farklı sektörlerden birçok işletmede ihtiyaç duyulan ekipmanlardan olan plastik kasa ve kutuların kullanışlı ve uzun ömürlü modellerini, Eurometall’in online mağaza sayfalarında bulabilirsiniz.
Eurometall plastik kasalar kategorisinde yer alan ürünler kapaklı plastik kasalar, sanayi tipi plastik kasalar, et taşıma kasası ve delikli plastik kasalar olmak üzere dört gruba ayrılıyor. Kategoride yer alan pek çok ürün, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren büyük ya da küçük ölçekli işletmelere, ürünleri taşıma ve saklama sırasında son derece pratik çözümler sunuyor.

Plastik Kapaklı Kasalar

Kapaklı plastik kasalar özel konik menteşeli yapısı ile tamamen kapanabilme özelliğine sahip olup içerisine konulan eşyaların güvenli bir şekilde muhafaza eder.  Boş iken içiçe geçerek istiflenebilir. Üst üste ve iç içe kullanım imkanı sunan Kapaklı Plastik kasa farklı ürün gruplarını saklamanıza yardımcı olur. Aynı zamanda kategori oluşturmak istediğiniz malzemelerinizi üst üste koyarak kendi düzeninizi kendiniz oluşturabilir ve çalışma alanlarınızda derin bir nefes alabilirsiniz. Cırt plastik kelepçe kilit yuvası mevcuttur.

Plastik Sanayi Tipi Kasaları

Farklı tip, ölçü ve renkdeki plastik kasalar işletmenizde her alanda kullanılabilir özelliğe sahiptir. Özllikle Lojistik, otomotiv, elektronik gibi birçok sektör tarafından kullanılan plastik taşıma kasası, kullanıcılarına ergonomik bir taşıma deneyimi sunar. Plastik kasalar tiplerine ve ölçülerine göre iç içe ve üst üste kullanılabilir özelliktedir

Plastik Et ve Tavuk Kasaları

Gıda taşımaya uygun ürün yapısıyla üretilen Eurometall Plastik Et Taşıma Kasası, Eurometall kalitesi ve güvencesiyle üretişmiştir. Özellike et, et ürünleri, tavuk, sucuk gibi ürünlerin taşınması ve muhafazasında kullanılmaktadır. Et taşıma kasası, tavuk taşıma kasası, sucuk kasası olarak plastil et taşıma kasa çeşitlerimizi güvenle kullanabilirsiniz

Plastik Sebze Kasaları

Plastik Sebze Kasaları delikli ideal kullanım yapısına sahip olduğundan içerisine konulan biber, domates, salatalık,  marul gibi sebzeler doğal hava akışı sağlanarak tazeliklerini muhafaza etmesini sağlar. Biber kasası, domates kasası, salatalık kasası ve diğer sebze kasaları olarak delikli plastik kasa çeşitlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

Plastik Meyve Kasaları

Plastik Meyve Kasaları delikli ideal kullanım yapısına sahip olduğundan içerisine konulan kayısı, erik, şeftali, armut, üzüm, çilek gibi meyveler doğal hava akışı sağlanarak tazeliklerini muhafaza etmesini sağlar. Kayısı kasası, erik kasası,  şeftali kasası, çilek kasası, armut kasası olarak delikli plastik kasa çeşitlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

Plastik Kasa Fiyatları

Eğer siz de işletmenizde plastik kasalara ihtiyaç duyuyorsanız, Eurometall’in online kataloğunda yer alan ürünleri inceleyebilir, işletmeniz için dilediğiniz an online alışveriş imkânından faydalanarak en uygun plastik kasa fiyatlarına ulaşarak satın alabilirsiniz.