Eurometall Hakkında

Eurometall, her türlü işletmenin temel ekipman ihtiyacını karşılamak amacıyla 2010 yılında Bursa’da kurulmuştur. Güçlü alt yapısıyla hızlı bir şekilde büyüyen Eurometall; Perakende, Depo/Lojistik, Ofis Ekipmanları, Temizlik ve Hijyen ekipmanları alanında binlerce ürünle hizmet veren Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise önde gelen ekipman tedarikçilerinden biridir.

Sektördeki hizmet kalitesi ve gücünü 2015 yılında yaptığı dijital yatırımlarla online satışa taşıyan Eurometall, iş yeri ekipman tedariğinde Türkiye’nin en büyük online mağazası olma iddiasıyla operasyonlarına devam etmektedir.

Eurometall, kuruluş ilkesi olarak küçük veya büyük Türkiye’nin her yerindeki iş yeri sahiplerinin ihtiyaç duyduğu ürünleri kaliteli, hızlı ve en iyi fiyatlarla sunma hedefiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

İş yeri sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplayarak verimliliğe büyük katkı sunmakta ve maliyetleri düşürmektedir.

Anahtar teslim proje tedariği ile işletmelerin her türlü ihtiyacını karşılayabilecek ürün çeşidine sahip olan Eurometall; 20.000 m2 lojistik merkezi, Türkiye ve Dünya üzerinde 26 distribütörüyle yaygın bir satış ve servis ağına sahiptir.

Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu bir çok üründe stoklu hizmet Eurometall, hızlı teslimat özelliğiyle sektörde yapılmayanı yaparak müşterilerine zaman konusunda büyük avantaj sağlamaktadır.

Eurometall, satış ve satış sonrası verdiği müşteri hizmetleriyle “mutlu müşteri standartları” ilkesini her koşulda hayata geçirmeye çalışmaktadır. Nakliye ve montaj hizmetleri konusunda da müşteri talepleri doğrultusunda yardımcı olmaktadır.

Birçok ekipman ile birlikte; Eurocar, Eurobox, Eurogate gibi kendi marka ve ürünlerini de pazara sunmaktadır.

Siz de iş yerinize değer katmanın kolay yolunu arıyorsanız Eurometall’in avantajlarla dolu dünyasını hemen ziyaret edin. Web sitemiz www.eurometall.com.tr adresinden 7/24 sipariş verebilir ya da +90 224 331 88 16 numaralı telefondan bizi arayarak iş yerinize özel fırsatlardan şimdi yararlanmaya başlayabilirsiniz.