Filtreleyin

Markalar (1)

Renkler (1)

Fiyat Aralığı

Fiyat : 30 TL - 1184 TL

Outlet Ürünler - Alışveriş Arabaları

Engelli Market Arabası

Market Arabası Aksesuarları


Müşterilere keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmak adına süpermarket, hipermarket ve yapı market gibi işletmelerin sık tercih ettikleri ekipmanların başında gelen alışveriş arabaları, farklı kullanım alanları için özel olarak üretilen çeşitli modelleri ile Eurometall’in market arabaları kategorisinde beğenilerinize sunuluyor.


Eurometall’in market arabaları kategori sayfalarında; dar koridorlara sahip mağazalar için tasarlanan Minicart modelleri, yapı marketlerde kullanmak için ideal yapı market alışveriş arabaları ve farklı boy ve ebatlardaki ürünleri bir arada taşıyabilmek için geliştirilen yük taşıma arabaları gibi farklı tasarımlarda pek çok ekipman bulunuyor. Bunlara ek olarak, tekerlekli sandalye kullanıcılarına özel olarak üretilen, sandalye bağlantı kayışı bulunan ve pratik bir şekilde kullanım olanağına sahip olan engelli market arabaları da, işletmenize gelen engelli müşteriler için tercih edilebilir seçenekler olarak kategori sayfalarında yer alıyor. Dayanıklı yapıları ile marketlerde uzun süre değerlendirilme imkânı bulunan market arabaları, altlarında sepet yer alan modelleri ile müşterilerin ellerindeki çanta ve poşet gibi yüklerini bırakarak alışverişlerini rahat bir şekilde yapmalarına da olanak sağlıyor.


Çeşitli taşıma kapasiteleri ile farklı tarz işletmelere uygun pek çok modelin bulunabileceği alışveriş arabaları, iç içe geçebilme özelliği sayesinde market içerisinde az yer kaplayacak şekilde istiflenerek alandan tasarruf etmeyi kolaylaştırıyor. Eurocar ve Polycart gibi uzman markalar tarafından üretimi yapılan ve yüksek manevra kabiliyetleri sayesinde pratik bir şekilde hareket ettirilebilen metal ve plastik market arabaları, müşterilerin almayı düşündükleri ürünleri market içerisinde rahat bir şekilde taşımalarını sağlamak adına tercih edilebilecek ekipmanlar olarak online mağazada sizlerle buluşuyor.


Eğer siz de alışveriş için marketlerinizi tercih eden müşterilerinizin aldıkları ürünleri zarar görmeyecek şekilde taşımalarını kolay kılmak istiyorsanız, Eurometall sayfalarında yer alan alışveriş arabası modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilir, çeşitli filtreleme seçeneklerini kullanarak müşterileriniz için ideal ürünlere ulaşabilirsiniz! İşletmenize uygun olduğunu düşündüğünüz modelleri, kredi kartı ve havale gibi güvenli ödeme yöntemlerini kullanarak günün her saati dilediğiniz yerden online olarak satın alabilirsiniz! Market arabalarının yanı sıra mağazalarınızda ihtiyaç duyacağınız daha pek çok ekipmanı Eurometall online kataloğunda bulabilirsiniz.