Süper Outlet Ürünler - Alışveriş Arabaları

Market Arabası Aksesuarları


MARKET VE ALIŞVERİŞ ARABALARI

Müşterilere keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmak adına, süpermarket, hipermarket ve yapı market gibi işletmelerin sık tercih ettikleri ekipmanların başında alışveriş arabası geliyor.  Market ve alışveriş arabaları, farklı kullanım alanları için özel olarak üretilen çeşitli modelleri ile Eurometall’in alışveriş arabaları kategorisinde beğenilerinize sunuluyor.

Market Alışveriş Arabası Çeşitleri

Eurometall’in alışveriş arabası kategori sayfalarında, geniş veya dar koridorlara sahip mağazalar için tasarlanan özel modeller ve yapı marketlerde kullanmak için ideal yapı market alışveriş arabası seçenekleri bulunuyor. Bunun yanı sıra farklı boy ve ebatlardaki ürünleri bir arada taşıyabilmek için geliştirilen ürün toplama arabaları, paket ve koli taşıma arabaları ve sipariş toplama arabaları gibi farklı ihtiyaçlara yönelik ekipmanlar da bulunuyor. 
Tekerlekli sandalye kullanıcılarına özel olarak üretilen, sandalye bağlantı kayışı bulunan ve pratik bir şekilde kullanılabilen engelli market arabaları da, işletmenize gelen engelli müşteriler için uygun ürünler arasında yer alıyor. Metal market arabası ve plastik market arabası gibi ürünlerin yanı sıra, çocuk market arabası modelleri de çok tercih edilen modeller arasında bulunuyor. Markanıza özel logo imkanı tanıyan market arabaları, hem çok dayanıklı hem de altlarında sepet yer alan modelleri ile müşterilerin elindeki çanta, poşet gibi yükleri bırakarak daha rahat alışveriş yapmalarına olanak sağlıyor.

Metal Market Arabası

Çeşitli taşıma kapasiteleri ile farklı alanlarda hizmet veren işletmelere uygun pek çok modelin bulunabileceği alışveriş arabaları, iç içe geçebilme özelliği sayesinde market içerisinde az yer kaplayacak şekilde istiflenerek alandan tasarruf etmeyi kolaylaştırıyor. 
Eurocar gibi uzman markamız tarafından üretimi yapılan metal market arabası modelleri, sessiz TPR çift rulmanlı tekerlekler  ve yüksek manevra kabiliyeti ile öne çıkıyor. Bu modeller, müşterilerinizin satın almayı düşündükleri ürünleri market içerisinde rahat bir şekilde taşıyabilmelerini sağlamak adına tercih edebileceğiniz ekipmanlar arasında yer alıyor.

Plastik Alışveriş Arabası

Plastik market arabası, sağlam gövdesi ve kolay manevra yapabilen, uzun ömürlü, sessiz TPR çift rulmanlı tekerlekleri sayesinde müşterilerinizin alışverişten keyif almalarını sağlıyor. Aynı zamanda satış hacimlerinin artmasında da etkili olan plastik market arabası fiyatları ve detayları için kategorideki ürün sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Çocuk Market Arabası

Çocuk market arabaları, özellikle çocukların keyifle kullanabileceği tasarımları ile öne çıkıyor.  Eurocar Play çocuk tekerlekli market arabası, çocukların içerisine girebildiği özel tasarımı sayesinde, çocuklara güvenle içinde bulunabilecekleri bir alan sunuyor. Bu sayede onlar da rahatça alışverişini gerçekleştiren ebeveynleri ile beraber alışverişin tadını çıkarıyor.

Engelli Market Arabası

Tekerlekli sandalye kullanıcıları için özel olarak üretilen engelli alışveriş arabası modelinde tekerlekli sandalye için bağlantı kayışı bulunuyor. Bu sayede, fiziksel olarak dezavantajlı olan pek çok insana, kolayca alışveriş yapma imkanı tanıyor. 

Yapı Market Arabası

Yapı market mağazalarının sıklıkla tercih ettiği yapı market arabaları, özellikle düz alt tablasındaki geniş hacmi ve dayanıklı teker yapısı sayesinde yapı market ürünlerinin taşınmasında büyük kolaylık sağlıyor.

Sipariş ve Ürün Toplama Arabaları

Farklı ölçü ve modellerdeki sipariş ve ürün toplama arabaları, işletmelerin, ihtiyaçlarına uygun olanı seçmeleri için özel olarak tasarlanıp üretiliyor. Kasa kapasiteleri 2, 8 ve 12 olan sipariş toplama arabaları, konforlu taşımanın yanında zamandan tasarruf ederek, işlemlerinizi kısa sürede yapabilmenizi sağlıyor. Ürün toplama arabalarının 450 kg.’a kadar taşıma kapasitesi bulunuyor. Bu sayede ürünlerin en etkin şekilde taşınmasında avantaj sağlıyor.

Market Arabası Fiyatları

Eğer alışveriş için marketlerinizi tercih eden müşterilerinizin, konforlu şekilde alışverişlerini yapıp, aldıkları ürünleri zarar görmeyecek şekilde taşımalarını sağlamak istiyorsanız, Eurometall sayfalarında yer alan alışveriş arabası modellerini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Çeşitli filtreleme seçeneklerini kullanarak en uygun alışveriş arabası fiyat bilgilerine erişebilirsiniz.
İşletmenize uygun olduğunu düşündüğünüz modelleri, kredi kartı ve havale gibi güvenli ödeme yöntemlerini kullanarak günün her saati dilediğiniz yerden online olarak satın alabilirsiniz.  Market arabaları ve mağazalarınızda ihtiyaç duyacağınız  daha pek çok ekipman için Eurometall e-ticaret sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.