Outlet Ürünler - Alışveriş Arabaları

Metal Market Arabaları

Market Arabası Aksesuarları


Alışveriş ve Market Arabaları

Müşterilere keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmak adına süpermarket, hipermarket ve yapı market gibi işletmelerin sık tercih ettikleri ekipmanların başında gelen alışveriş arabaları, farklı kullanım alanları için özel olarak üretilen çeşitli modelleri ile Eurometall’in market arabaları kategorisinde beğenilerinize sunuluyor.

Taşıma Arabaları Çeşitleri

Eurometall’in market arabaları kategori sayfalarında; geniş veya dar koridorlara sahip mağazalar için tasarlanan özel modelleri, yapı marketlerde kullanmak için ideal yapı market alışveriş arabaları ve farklı boy ve ebatlardaki ürünleri bir arada taşıyabilmek için geliştirilen ürün toplama arabaları, paket ve koli taşıma arabaları ve sipariş toplama arabaları gibi farklı tasarımlarda pek çok ekipman bulunuyor. 
Bunlara ek olarak, tekerlekli sandalye kullanıcılarına özel olarak üretilen, sandalye bağlantı kayışı bulunan ve pratik bir şekilde kullanım olanağına sahip olan engelli market arabaları da, işletmenize gelen engelli müşteriler için tercih edilebilir seçenekler olarak kategori sayfalarında yer alıyor. Metal alışveriş arabası ve plastik alışveriş arabasının yanında çocuk alışveriş arabası modelleri de çoğunlukla tercih edilmektedir. Aynı zamanda markanıza özel logo imkanı tanıyan market arabaları, dayanıklı yapıları ve altlarında sepet yer alan modelleri ile müşterilerin ellerindeki çanta ve poşet gibi yüklerini bırakarak alışverişlerini rahat bir şekilde yapmalarına da olanak sağlıyor.

Metal Alışveriş Arabası

Çeşitli taşıma kapasiteleri ile farklı tarz işletmelere uygun pek çok modelin bulunabileceği alışveriş arabaları, iç içe geçebilme özelliği sayesinde market içerisinde az yer kaplayacak şekilde istiflenerek alandan tasarruf etmeyi kolaylaştırıyor. 
Eurocar gibi uzman markamız tarafından üretimi yapılan ve sessiz TPR, çift rulmanlı tekerlekler ile yüksek manevra kabiliyetleri sayesinde pratik bir şekilde hareket ettirilebilen metal market arabaları, müşterilerin almayı düşündükleri ürünleri market içerisinde rahat bir şekilde taşımalarını sağlamak adına tercih edilebilecek ekipmanlar olarak online mağazada sizlerle buluşuyor. 

Plastik Alışveriş Arabası

Plastik market arabaları sağlam gövde ve kolay manevra yapabilen uzun ömürlü sessiz TPR çift rulmanlı tekerleri sayesinde müşterilerinizin alışverişten keyif almalarını sağlamanın yanında satış hacimlerinin artmasına büyük katkı sunuyor.

Çocuk Market Arabası

Çocuk market arabaları özellikle çocukların kullanabileceği şekilde tasarlanmış modelleri ile rahat ve konforlu bir şekilde kullanıma sunulmaktadır. Aynı zamanda Eurocar Play çocuk market arabası çocukların içerisine girebildiği özel tasarımı sayesinde çocukların güven içerisinde bulunduğu alana sahiptir. Bu sayede çocuklarınız çocuk market arabasının keyfini sürerken müşterilerinizin de rahatça alışverişlerini yapma imkanı sunuyor.

Engelli Market Arabası

Engelsiz diye niteleyebileceğimiz fiziksel engeli bulunanlar için özel üretilmiş engelli market arabası ile alışılmışın dışında bir alışveriş imkanı tanıyın! Tekerlekli sandalye için özel üretilmiş olan engelli alışveriş arabası modelinde tekerlekli sandalye için bağlantı kayışı bulunmaktadır, bu sayede rahat ve konforlu kullanımın yanında keyifli bir alışveriş imkanı da sunmaktadır

Yapı Market Arabası

Yapı market ürünleri satan yapı market mağazaların sıklıkla tercih ettiği yapı market arabaları özellikle düz alt tablasındaki geniş hacmi ve dayanıklı teker yapısı sayesinde yapı market ürünlerinin taşınmasında büyük kolaylık sağlamaktadır.

Sipariş ve Ürün Toplama Arabaları

Faklı ölçü ve modellerdeki sipariş ve ürün toplama arabaları işletmenin her ihtiyacına uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. 2, 8 ve 12 kasa kapasitelerine sahip olan sipariş toplama arabaları konforlu taşımanın yanında zamandan tasarruf edilerek hızlı bir şekilde işlemlerin yapılmasını sağlar. 
450 kg’ya kadar taşıma kapasitesine sahip ürün toplama arabaları, en etkin şekilde ürün ve ekipmanların taşınmasında avantaj sağlamaktadır.

Alışveriş Arabası Fiyatları

Eğer siz de alışveriş için marketlerinizi tercih eden müşterilerinizin aldıkları ürünleri zarar görmeyecek şekilde taşımalarını kolay kılmak istiyorsanız, Eurometall sayfalarında yer alan alışveriş arabası modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilir, çeşitli filtreleme seçeneklerini kullanarak en uygun alışveriş arabası fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
İşletmenize uygun olduğunu düşündüğünüz modelleri, kredi kartı ve havale gibi güvenli ödeme yöntemlerini kullanarak günün her saati dilediğiniz yerden online olarak satın alabilirsiniz! Market arabalarının yanı sıra mağazalarınızda ihtiyaç duyacağınız daha pek çok ekipmanı Eurometall e-ticaret sayfalarında bulabilirsiniz.