Lojistik Taşıma Ekipmanları

Malzeme Taşıma Arabaları

Büyük Plastik Kasalar

Paletler

Transpaletler

Kaldırma Platformları

Sipariş Toplama Arabaları


Malzeme ve Yük Taşıma Arabaları

Alışveriş Merkezleri, Süpermarket, hipermarket ve yapı market gibi işletmelerde ürünlerin mağaza içine veya Depo , Antrepo, Ambar gibi alanlarına taşınmaları ve yerleştirilmeleri sırasında ihtiyaç duyulan lojistik taşıma araçları, Eurometall sayfalarında beğenilerinize sunuluyor.

Çalışanların ürün taşıma ve istifleme işlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde yapmalarını sağlamak için tercih edebileceğiniz lojistik ekipmanlar, Eurometall ve Eurocar gibi alanında uzman markaların imzasını taşıyan kullanışlı modelleri ile işletmelerde bulunmaları gereken ürünler olarak ön plana çıkıyor.

Yük Taşıma Arabası Modelleri

Online katalogda yer alan kaliteli ve dayanıklı lojistik ekipmanları; malzeme taşıma arabaları, konteynerler, paletler, transpaletler, istif makineleri, kaldırma platformları ve varil taşıma ekipmanları kategorileri altında toplanıyor. Ürünleri taşırken, boyutlarına ve ağırlıklarına bağlı olarak tercih edilebilecek araçlar arasında paletler, malzeme taşıma arabaları ve transpaletler yer alıyor. 

Depo ve mağaza içinde bulunan ürünleri, çalışanların güvenli bir şekilde taşımalarını sağlayacak olan bu taşıma araçlarının yanı sıra belli başlı işletmelere özel olarak üretilen, teşhir, taşıma ve depolama işlemleri için değerlendirilme imkânı bulunan ekipmanlar da katalogda bulunuyor. Ayrıca ürünlerin mağaza içinde ve depo bölümünde pratik bir şekilde taşınmaları için kullanılabilecek farklı özellikleri bulunan istifleme makineleri ve ürünlerin düzenli bir şekilde depolanmaları sırasında tercih edilebilecek büyük hacimli kasalar ile konteynerlerin rahat bir şekilde taşınmalarına fırsat tanıyacak olan taşıma arabaları, kullanışlı ve güvenli ürünler olarak kategori sayfalarında yer alıyor.

Çalışanlara kolaylık sağlayarak işlerin daha kısa sürede, daha efektif bir şekilde yapılmaları için tercih edilebilecek bu lojistik ekipmanlara ek olarak, sanayi ve fabrika gibi işletmelerde bulunan varilleri taşımak için değerlendirilebilecek olan taşıma araçları ve yardımcı malzemeleri de Eurometall sanal mağazasında sizleri bekliyor.

Yük Taşıma Arabası Fiyatları 

Eğer siz de işletmenizde yer alan ürünlerin taşınmaları ve yerleştirilmeleri sırasında çalışanlarınıza kolaylık sağlayarak işlerin hızlı bir şekilde halledilmelerini mümkün kılacak kaliteli lojistik ekipmanlara ihtiyaç duyuyorsanız aradığınız modelleri Eurometall sayfalarında bulabilir, çeşitli ödeme seçenekleri ile online olarak günün her saati satın alabilirsiniz. Lojistik taşıma araçlarına ek olarak Eurometall online katalogda işletmenizde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz pek çok ürün sizleri bekliyor.