Güvenli Alışveriş ve Ödeme

Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği

Eurometall online mağazasında, üyelik taahhütnamemizde belirtildiği gibi kişisel bilgileriniz gizlidir ve 3. Şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz. Üye olurken ilettiğiniz bilgilerin tamamı güvenlik duvarı koruması altında saklanmaktadır. Kart bilgileriniz ise sistemlerimizde kesinlikle tutulmaz.

Kredi Kartı ile Ödeme - 3D Güvenlik Sistemi

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla Visa ve Mastecard kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir.
3D Güvenlik sistemi ile kartına sahip olduğunuz bankanın güvenli doğrulama ekranına yönlendirileceksiniz. Açılan bu ekranda kart sahibi olarak size sorulacak doğrulama şifresini girmeniz gereklidir.

Havale veya EFT ile Ödeme

Eurometall online mağazasında sunulan Havale /EFT ile ödeme seçeneğini tercih ederek ödemelerinizi güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Havale/EFT ile ödemeyi tercih ederseniz ödeme ekranındaki Siparişi Tamamla butonuna tıkladığınızda gelen sayfada çıkan sipariş numarasını Havale/EFT işlemlerindeki açıklama kısmına yazmanız gerekmektedir. Gönderdiğiniz tutar en geç 24 saat içinde kontrol edilerek siparişiniz onaylanır.

*Cuma 15:00 den sonra yapılan havale işlemleri bir sonraki iş günü Pazartesi kontrol edilerek siparişleriniz onaylanır
Müşteri Hizmetleri menüsü altındaki siparişlerim bölümünden onay durumunu takip edebilirsiniz.

Havale Hesap Bilgileri

YAPI VE KREDİ BANKASI
Bursa Fomara Şubesi (935)
Hesap No: 86328860
IBAN: TR58 0006 7010 0000 0086 3288 60