Metal Raflar


Metal Raf ve Reyonlar

Yapı market ya da süpermarket gibi büyük mağazalarda ürünlerin düzenli bir şekilde teşhir edilebilmesi amacıyla tercih edilen metal raflar ve ilgili çeşitli aksesuarlar, Eurometall sayfalarında beğenilerinize sunuluyor.

Eurometall’in metal raf kategorisinde bulabileceğiniz ürünler arasında; metal duvar üniteleri, metal orta üniteler ve teşhir stantları ön plana çıkıyor. Ayrıca işletmenizde ihtiyaç duyabileceğiniz ön ve yan tel, orta ünite raf ayak grubu gibi çeşitli parçaları da bulabilirsiniz.

Meyve Sebze Rafları

Meyve Sebze rafları birçok market süpermarket, manav, toptan ve perakende mağazaları tarafından sıklıkla kullanılan raf ve reyon çeşitleridir. Farklı model ve özellikteki meyve sebze rafları özellikle ürünleri ön plana çıkararak görsel açıdan zengin hale getirmesi sayesinde ürün odaklı sunum sergilemektedir.

Eğer işletmenizde metal market reyonlarına ihtiyaç duyuyorsanız, Eurometall’de bir araya gelen kaliteli ve sağlam reyonlar ve aksesuar çeşitlerine göz atabilir, ihtiyaçlarınıza yönelik olarak dilediğiniz zaman güvenle online alışveriş yapabilirsiniz.