Geçiş Turnikeleri ve Bariyerler

Geçiş Turnikeleri

Bariyerler


Geçiş Turnikeleri ve Bariyerler

Eurometall’in geçiş turnikeleri ve bariyerler kategorisinde bulabileceğiniz ürünler, süpermarket, yapı market, teknoloji mağazaları, toptan ve perakende satış mağazaları gibi işletmelerde kullanılmak üzere üretilen, oldukça dayanıklı ve kullanışlı ürünlerdir.

İşletmelere güvenli giriş ve çıkı yapılması amaçlı kullanılan Eurogate mekanik kapı ve radarlı turnike gibi ürünler, müşterilerin mekâna düzenli ve güvenli giriş çıkışını sağlar. Yine online mağazamızda yer alan, birbirlerine eklenip zemine demonte edilebilen paravan borular ve paravan dikmeler de, belirli bir düzende giriş çıkış kontrollerini sağlamak amacıyla kullanılabilecek ürünlerdir. Bunların yanı sıra işletmedeki belli başlı geçişleri kapatmak ve müşterileri başka alanlara yönlendirmek için tercih edilebilecek şerit bariyerler, reyon ve dolap önleri için bariyer boruları ve bariyerler için yer tutucular da Eurometall’in Geçiş Turnikeleri ve Bariyerler kategorisinde bulunabilir.

Mağazalarınız için güvenle tercih edebileceğiniz kaliteli ve kullanışlı turnike, bariyer ve benzeri ürünleri, farklı ödeme seçenekleriyle Eurometall online mağazasından satın alabilirsiniz.