Teşhir ve Promosyon Standları

Teşhir Sepetleri

Gıda Çeşmeleri

Tel Askı Çubukları

Dökme Teşhir Bidonları

Gıda Sunum Tepsileri

Teşhir Kutuları


TEŞHİR VE PROMOSYON STANDLARI

Mağaza, süpermarket, yapı market gibi işletmelerde ürünlerin müşterilere düzenli bir şekilde sunulması için, sergileme ve muhafaza etmeye uygun şekilde tasarlanmış stand, sepet, kutu gibi teşhir ekipmanları bulunuyor. Bu tür ürünler, Eurometall ‘in teşhir ve promosyon standları kategorisinde yer alıyor. Ürün teşhir standları, teşhir sepetleri, bakliyat çeşmesi gibi gıda çeşmeleri, pleksi kutu ve daha pek çok ürün e-ticaret sitemizde beğenilerinize sunuluyor.

Teşhir ve Promosyon Sepetleri

Farklı model ve ölçülerdeki tel teşhir sepeti ya da diğer adıyla promosyon havuzu, kampanya, indirim yada farklı bir nedenle ön plana çıkarmak istediğiniz ürünler için kullanılıyor. Market veya mağazaların göze çarpan alanlarında ürün sergilerken sıkça tercih ediliyor. Müşterilerinize öncelikli olarak bazı ürünleri sunmak ya da bazı kampanyaları duyurmak için etkili bir yöntem oluyor.

Gıda Çeşmeleri

Mağaza içi firelerin azaltılmasına katkıda bulunan farklı modellerdeki kuru gıda çeşmesi, bakliyat çeşmesi gibi ürünler, işletmelerinizde satışını yaptığınız bakliyat ve kuruyemişlerin teşhirinde kullanılıyor. Gıda çeşmeleri, ürünlerinizi hijyenik bir şekilde muhafaza ederken, aynı zamanda taze ürün döngüsünü de sağlıyor.

Tel Askı Çubukları

Askı çubuğu kategorisinde; etiketli askı çubukları, düz askı çubukları, askı çubuğu etiketliği, askı tutucular,  U tipi askı tutucular ve kilitli askı çubukları gibi farklı model ve ölçülerde üretiliyor. Mağazalarda aksesuar tutucu bar gibi parçalara monte edilerek rahatlıkla kullanılabiliyor. Mağaza içerisinde verimli yer kullanımı, düzenli bir görüntü ve müşterilere efektif sunum sağlıyor. Tel askı çubukları, aynı zamanda tel sport, kanca gibi isimlerle de biliniyor.

Dökme Teşhir Bidonları

Dökme teşhir bidonları, kuruyemiş, baharat, bakliyat, sağlıklı bitkiler ve zeytin teşhir standı gibi ürünler, birçok gıda ürününün teşhirinde kullanılıyor. Kalın kraft malzemeden üretilen Eurobox kraft bidonlar, ürünlerinizin nemlenmesini engelleyerek tazeliğini daha uzun süre korumasını sağlıyor. Kuruyemişçiden baharat dükkanlarına, sağlıklı/şifalı bitki satan aktarlardan market ve süpermarketlere kadar çok geniş bir kullanım alanı bulunuyor.

Gıda Sunum Tepsileri

Farklı şekil ve ölçülerdeki gıda sunum tepsileri ve aksesuarları, gıda sunumu yapılan her işletme için kullanıma uygun ürünler arasında yer alıyor. Bu kaliteli ve kullanışlı tepsiler, gıdaların kokularından etkilenmeyen, ısıya ve darbeye dayanıklı materyallerden üretiliyor. İkramı kolaylaştıracak kaşıklar ve şık bir sunum için tercih edilebilecek set altlıkları da aynı kategoride bulabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor.

Pleksi Teşhir Kutuları

Pleksi kutu, sıklıkla şekerleme ve kuruyemiş gibi gıda ürünlerinin teşhirinde tercih edilen ürünler arasında bulunuyor. Eurobox pleksi kutu sayesinde, gıda ürünleri toz, nem, ıslaklık gibi dış etkenlerden uzak, hijyenik ortamda muhafaza ediliyor. %100 şeffaf pleksi kutu, ürünü tamamen göstererek etkisini yükseltiyor. Kapaklı pleksi kutu, küçük ya da büyük pleksi kutu gibi tüm seçenekler, Eurometall ‘in sitesinde ilgili kategoride beğenilerinize sunuluyor. Ürünlerinizin teşhiri için gereken tüm ekipmana sitemizden erişebilir, pleksi kutu fiyatları ve diğer teşhir ürünlerinin fiyat ve diğer detaylarını inceleyebilir, kredi kartı veya havale ile güvenle satın alabilirsiniz.