Teraziler, Yazar Kasa Aksesuarları

Teraziler


Digi Elektronik Terazi

Marketlerin meyve-sebze ve şarküteri reyonlarında, manavlarda ve kuru yemişçilerde satışı yapılan ürünleri hatasız bir şekilde tartmak için tercih edilebilecek olan Digi dijital terazi modelleri, Eurometall sayfalarında sizlerle buluşuyor.

Boyutları ve taşıma kapasiteleri farklılık gösteren elektronik teraziler; kolay kullanıma uygun tuş takımları ve istenilen yere konumlandırılabilecek fonksiyonel tasarımları ile ön plana çıkan ürünlerdir. 15 kilogramdan 60 kilograma kadar farklı ağırlıkları tartmaya uygun üretimi yapılan Digi teraziler, kilo usulü satışı yapılan ürünlerin hem kilosunu hem de bu kiloya karşılık gelen fiyatını net ve hatasız bir şekilde sunmaktadır. Bazı modellerinde yer alan etiket basımı özelliği sayesinde özellikle de kasa noktalarında müşterilerin hızlı bir hizmet almasına fırsat tanıyan elektronik teraziler, dayanıklı ve kaliteli yapıları sayesinde uzun süre efektif bir şekilde değerlendirilme imkânı bulunan ürünlerdir. 

Eğer siz de işletmenizde satışını yaptığınız meyve-sebzeleri, şarküteri ürünlerini ya da kuru yemişleri hatasız bir şekilde tartmak ve çalışanlarınızın işlerini hızlı bir şekilde yapmalarını mümkün kılmak istiyorsanız, Eurometall sayfalarında yer alan dijital terazilerden işletmenize en uygun olanını farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek kolayca satın alabilirsiniz.