Outlet Ürünler - Fiyat Etiketleri, Çerçeveler ve Yönlendirme Panoları

Fiyat Etiketleri

Raf Etiketlikleri

Çerçeveler ve Tutucular

Yönlendirme ve Panolar


Fiyat Etiketlikleri

Fiyat etiketlikleri; perakende satış yapılan hemen her türlü mağazada her daim ihtiyaç duyulan, müşterilerin satışa koyulan çeşitli ürünlerin fiyatlarının yanı sıra dönemsel indirim ve kampanyalara dair de etkili bir şekilde bilgilendirilmesini sağlayan son derece kullanışlı araçlardır. Siz de mağazaların raf, masa üstü, reyon, vitrin gibi farklı alanlarında sergilenen çeşitli ürünlerin fiyat ve isim bilgilerini şık bir şekilde belirtmeyi ve müşterilerinize indirim fırsatlarına dair duyuru yapmayı kolaylaştıracak çok sayıda kullanışlı fiyat etiketlik ve aksesuar seçeneğini Eurometall online mağazamızda inceleyebilirsiniz. 

Eurometall’in fiyat etiketlikleri kategorisi altında farklı tasarımlara sahip yazılı ve resimli etiketler, fiyat kasetleri ve tutucuları, manav etiketleri, indirim etiketleri, kabartma vitrin etiketleri gibi manavdan yapı markete, teknoloji mağazasından süpermarkete kadar perakende satış yapılan pek çok mağaza içerisinde kullanmak için son derece uygun çok sayıda ürün yer alıyor. Bu ürünlere ek olarak; yazı kartı kalemi, manav etiketi resim seti, etiketlik kulakçığı gibi, ürünlerin fiyat bilgilerini ve çeşitli indirim fırsatlarını duyurmayı kolaylaştıracak pek çok yardımcı ekipman da online mağazamızda sizlerin beğenisine sunuluyor. Bu ürünleri tercih ederek, alışveriş için mağazanızı seçen müşterilerinizi satışa sunduğunuz ürünler ve fiyatları hakkında kolayca bilgilendirmeniz ve indirim fırsatları ile çeşitli kampanyaları mağaza içerisinde efektif bir şekilde duyurmanız mümkün.

Fiyat Etiketleri

Masaüstü fiyat etiketleri, fiyat kaset ve fiyat tutucular, numaralı manav etiketleri, market ve mağaza indirim etiketleri, vitrin etiketleri, siyah fiyat etiketi ve market kalemi gibi market, süpermarket, mağaza, toptan ve perakende mağazaları gibi birçok işletmede sıklıkla kullanılan farklı modellerdeki fiyat etiketleri ile ürün fiyat ve bilgilerini etkili bir şekilde gösterebilirsiniz.

Plastik Çerçeveler 

A2-A3-A4-A5-A6 boyutlarında ve farklı renklerde olan Eurobox plastik çerçeveler Teşhir etmek istediğiniz Tanıtım, duyuru, sertifika ve basılı tüm materyalleri kolaylıkla teşhir etmenize yardımcı olur. Plastik Çerçeveler Market, depo, fabrika, atölye, manav, eczane vb. birçok sektörde sıklıkla kullanılmaktadır.

Alüminyum Çerçeveler

Kilitli çerçeve ve sürgülü çerçeve modellerinin yanında ahşap görünümlü çerçeve, açılır kapanır çerçeve, mantar zeminli çerçeve gibi farklı model ve ölçüde çerçeve modelleri ile kullanım alanına göre seçebileceğiniz çerçeve modellerimiz mevcuttur.

Çerçeve Tutucu Boru ve Ayak

Çerçeve tutucu boru ve ayak ile birlikte tam takım olan ayaklı çerçeveler alışveriş merkezi, market ve mağaza gibi bir çok işletmede istenilen alanda zemin üzerinde kampanya tanıtım, duyuru ve uyarı gibi bilgilendirmelerin yapılmasında oldukça etkilidir. Çerçeve, çerçeve tutucu boru ve ayakları ayrı ayrı alarak bir takım oluşturabilirisiniz. 

Fiyat Etiketi Kıskaç ve Tutucular

Mıknatıslı, vantuzlu ve mandallı çeşitleri ile fiyat etiket tutucular özellikle reyon önlerinde yada mandal kısımları ile tutturuldukları bölümde fiyat ve bilgilerin teşhirinde sıklıkla kullanılan oldukça etkili ürünlerdir. Aynı zamanda fiyat kasetleri için farklı modellerdeki fiyat kaset klipsleri sayesinde fiyat kasetlerinin teşhiri daha etkili yapılmaktadır.

Şömiz Çerçeve ve Aksesuarları

Telli, mıknatıslı ve askılı şömiz çerçeve modelleri Çelik ve paslanmaz bağlantı noktaları sayesinde evrakların sunumunda uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar

Yönlendirme ve Panolar

Kampanya ve indirim panoları, menü panoları, föylük ve broşörlükler, banner ve standlar, poster pano ve yönlendirme pano modellerimiz bir işletmenin tamamıyla ihtiyac duyacağı tüm yönlendirme, duyuru, tanıtım ve bilgilendirmelerini yapmasına olanak sağlar. 

Eurometall online mağazasında, işletmenizin birçok farklı bölümünde ihtiyaç duyabileceğiniz, kaliteli ve sağlam yapıları ile uzun süreli kullanıma müsait fiyat etiketliklerini ve ilgili aksesuarları inceleyebilir, ürün sayfalarına göz atarak farklı ürünler ve özellikleri hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve dilerseniz farklı ödeme seçenekleri ve güvenli online alışveriş imkânından yararlanarak kolayca sipariş verebilirsiniz.