Süper Outlet Ürünler - Depolama Rafları

Cıvatalı Raf Sistemleri


DEPOLAMA RAFLARI

Depo raf sistemleri, özellikle depo alanı dar olan işletmelerde, ürünlerin raflara yerleştirilmeleri ve raflardan boşaltılmaları aşamalarında verimli çalışma imkanı tanıyor. Pratik kurulum özelliğine sahip raf sistemleri, bu anlamda da kullanım kolaylığı sunuyor. Birçok işletmenin, halihazırda kullandığı ve stok olarak beklettiği ürünleri düzenli bir şekilde konumlandırmasını sağlıyor. Kullanılacak alanın işlevine ve işletmenin ihtiyacına göre uygun raflar farklılık gösteriyor.

Depo Raf Modelleri 

Eurometall depolama rafları ana kategorisinde yer alan ürünler; Civatalı Raf Sistemleri, Tel Depo Rafları ve Hafif Raf Sistemleri olarak üç ana başlıkta toplanıyor. Her bir başlık içerisinde bulunan farklı özelliklere sahip fonksiyonel ve sağlam modeller, depolama işlemlerini daha verimli ve düzenli bir hale getiriyor.

Depo Raf Sistemleri Kurulumu 

Genellikle bireylerin ve kurumların hafif depolama ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan depo raf sistemleri, depreme karşı önlem almak amacıyla duvara monte edebilme özelliğine önem verilerek Eurometall güvencesiyle üretiliyor. Mağaza depoları, otel, kafe, restoran depoları ya da atölye, fabrika depolarında kullanılmak üzere tasarlanmış olan hafif depolama rafları ile sizler de işletmeniz için uzun ömürlü bir depolama çözümü yaratabilirsiniz.

Depo Raf Parçaları

Krom ya da paslanmaz çelik tel raf, civatalı çelik raf, hafif yük rafları, hafif depolama reyonları, çelik raf somunları ve daha pek çok depo raf sistemleri parçasının farklı açılardan çekilmiş fotoğrafları ve detaylarını eurometall.com.tr ‘den inceleyebilirsiniz. Özellikle market rafı, manav rafı, depo rafı gibi her alana uygun raf çeşitlerimizle, işletmenizdeki ihtiyaçları belirleyip, iç mekân dekorasyonuna ve koşullara yönelik en iyi çözümü sağlayacak olan depolama raflarını belirleyebilir, ürün detaylarını ve açıklamalarını inceleyebilirsiniz.

İşletmelerin ihtiyaç duyduğu alanda ihtiyaç duyduğu ölçüde oluşturabileceği raf sistemleri için olmazsa olmaz parçalar:

Hafif Depolama Rafı (HRS ) için;
Depo Raf Ayağı, Travers,Tava Raf

Civatalı Raf İçin;
Profil Ayak, Civatalı Raf, Somun, Civata

Tel Depo Rafları İçin;
Depolama Raf Ayağı, Tel Raf, Somun, Civata

Depolama Raf Sistemleri Fiyatları

Siz de işletmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz hafif yük rafı, çelik raf, metal raf, raf ayağı, arşiv rafı, tel raf üniteleri ve depo rafları fiyatları hakkında Eurometall sayfalarından bilgi edinebilirsiniz. Depo alanlarınız için uygun olduğunu düşündüğünüz modelleri, kredi kartı ya da havale gibi farklı ödeme yöntemleri ile güvenli bir şekilde online olarak satın alabilirsiniz. En uygun depo raf fiyatları, civatalı çelik raf fiyatları hakkında bilgi edinmek, indirim fırsatları ve dönemsel kampanyaları takip etmek için e-ticaret sitemize göz atabilir, güvenle alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.