Outlet Ürünler - Depolama Rafları


Depolama Rafları

Özellikle depo alanı dar olan işletmelerde, ürünlerin raflara yerleştirilmeleri ve raflardan boşaltılmaları aşamalarında verimli çalışma imkânı tanıyan raf sistemleri, pratik kurulumuyla da ekstra kullanım kolaylığı sağlar. Birçok işletmenin, gerek hali hazırda kullandığı ve stok olarak beklettiği ürünleri düzenli bir şekilde konumlandırmasına olanak sağlayan raf sistemleri, kullanım sağlanacak alanın işlevsel fonksiyonlarına göre farklılık göstermektedir. Bir depolama alanında işletmenin ihtiyacına göre farklılık göstermektedir.

Depolama Raf Çeşitleri 

Eurometall depolama rafları ana kategorisinde yer alan ürünler; Cıvatalı Raf Sistemleri, Tel Depo Rafları ve Hafif Raf Sistemleri olarak 3 ana başlık altında toplanmaktadır. Her bir başlık içerisinde bulunan farklı özelliklere sahip kullanışlı ve sağlam modeller, depolama işlemlerinin daha verimli ve düzenli bir hale gelmelerini mümkün kılar.

Depo Raf Sistemi Kurulumu 

Genellikle bireylerin ve kurumların hafif depolama ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan, depreme karşı önlem almak amacıyla duvara monte edebilme özelliğine önem verilerek Eurometall güvencesiyle üretilen depolama rafları, pek çok işletme çeşidi için uygun olan ürünlerdir. Mağaza depoları, otel, kafe, restoran depoları ya da atölye, fabrika depolarında kullanılmak üzere tasarlanmış olan hafif depolama rafları ile sizler de işletmeniz için uzun ömürlü bir depolama çözümü yaratabilirsiniz.

Depo Raf Parçaları

İşletmelerin ihtiyaç duyduğu alanda ihtiyaç duyduğu ölçüde oluşturabileceği raf sistemleri için olmazsa olmaz parçalar;

Hafif Depolama Rafı (HRS ) için;
Depo Raf Ayağı, Travers,Tava Raf

Civatalı Raf İçin;
Profil Ayak, Civatalı Raf, Somun, Cıvata

Tel Depo Rafları İçin;
Depolama Raf Ayağı, Tel Raf, Somun, Civata

Krom ya da paslanmaz tel ünitelerden civatalı raflardan hafif yük raflarına, hafif depolama reyonlarından çelik raf somunlara kadar çok sayıda ürün çeşidine ulaşabileceğiniz online katalogda, ürünlerin farklı açılardan çekilmiş olan görsellerini ve özelliklerine dair detaylarını bulabilirsiniz. Özellikle market rafı, manav rafı, depo rafı gibi her alana uygun raf çeşitlerimizle işletmenizdeki ihtiyaçları belirleyip, iç mekân dekorasyonuna ve ortamdaki koşullara yönelik olarak en iyi çözümü sağlayacak olan depolama rafları modellerini belirleyebilir, web sitemizden raf özelliklerinden raf fiyatlarına kadar tüm bilgileri inceleyebilirsiniz.

Depolama Raf Sistemleri Fiyatları

Siz de işletmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz hafif yük rafı, çelik raf, metal raf, raf ayağı, arşiv rafı, tel raf üniteleri hakkında bilgiye Eurometall sayfalarından ulaşabilir, depo alanlarınız için uygun olduğunu düşündüğünüz modelleri farklı ödeme yöntemleri ile güvenli bir şekilde online olarak satın alabilirsiniz. En uygun depolama rafı fiyatları, indirim fırsatları ve dönemsel olarak uygulanan kampanyalardan yararlanmak için Eurometall e-ticaret sitemizi takip edebilir, keyifle ve güvenle en uygun raf fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz.