Plastik Market Arabaları


Plastik Market Arabaları
Eurometall online kataloğunda beğenilerinize sunulan, şık görünümleri ve kaliteli malzemeleri ile öne çıkan plastik market arabaları, müşterilerinize daha konforlu bir alışveriş deneyimi sunmak için ideal ürünlerdir.

Plastik Alışveriş Arabası Özellikleri
Plastik market arabaları dayanıklı polipropilen plastik malzemeden üretilmiştir. %100 ham maddeden üretilmiş olup herhangi bir katkı maddesi içermemktedir. Polycart Plastik Market Arabası elyaf destekli sağlam şasesi ile güçlü mekanizma yapısına sahip olup uzun yıllar kullanım sağlar.

Eurometall plastik market arabaları kategorisinde beğenilerinize sunulan ürünler; kullanışlı tasarımları ile müşterilerinizin mağazanızdan aldığı ürünleri rahatlıkla taşımalarını mümkün kılar. Mağaza içinde oldukça sessiz hareket imkânı sunan modeller, sağlam yapıları ile de işletmenizde uzun süreli kullanım için son derece uygundur.

Metal Market Arabasını Nerede Bulurum
Eğer siz de mağazanızı ziyaret eden müşterilerinize daha konforlu bir alışveriş deneyimi sağlamak istiyorsanız, Eurometall’in www.eurometall.com.tr online mağazasında yer alan plastik market arabalarını detaylıca inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri online alışveriş kolaylığı ve farklı ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz!

Hangi Plastik Market Arabasını Tercih Etmeliyim?

Tavsiye Edilen Mağaza - Market Arabası Kullanım Değerleri

Mağaza Büyüklüğü     Market Arabası
250-500 m2 100 Litre
500-1000 m2 130 Litre