Alışveriş Sepetleri

Plastik El Sepeti

Tel El Sepeti

Tekerlekli Sepetler

El Sepeti Aksesuarları


ALIŞVERİŞ SEPETLERİ

Müşterilerin pratik bir şekilde alışveriş yapmaları için ihtiyaç duyacakları ekipmanlardan olan alışveriş sepeti, alışverişe yardımcı profesyonel çözümlerin başında geliyor. Süpermarket ve hipermarket gibi büyük çaplı işletmelerde, kozmetik mağazalarında ve parfümerilerde müşterilere rahat bir alışveriş deneyimi yaşatmak için tercih ediliyor. Farklı tasarımlara, renklere ve taşıma kapasitelerine sahip birbirinden kullanışlı alışveriş sepetleri modelleri, e-ticaret sitemizde kredi kartı ve havale ile ödeme seçenekleriyle beğenilerinize sunuluyor.

Kaliteli Market Ekipmanları

Eurometall, Polycart ve Shopping Basket gibi seçkin markaların imzasını taşıyan kaliteli ekipmanlar, Eurometall alışveriş sepetleri kategorisinde bir araya geliyor. Müşterilerinizin aldıkları ürünleri rahat ve konforlu bir şekilde taşımaları için tekerlekli market sepeti tercih edilebilirsiniz. Az sayıda eşyayı taşımak için de, market el sepeti pratik bir çözüm olarak öne çıkıyor.  Alışveriş sepeti mutlaka her market ya da mağazanın ihtiyaç duyduğu olmazsa olmaz ekipmanlar arasında bulunuyor.

Plastik Alışveriş Sepeti

Market ,süpermarket, manav, kozmetik ve elektronik mağazaları gibi alanlarda çok kullanılan market alışveriş sepeti, fazla miktarda ürün almayacak olan müşteriler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Çift saplı hafif yapısıyla özellikle dar alanlarda hızlı ve konforlu şekilde hareket etmeye imkan tanıyan Eurometall plastik market sepeti ile müşterilerinizin hareket kabiliyetini ve memnuniyetini artırabilirsiniz.

Metal Alışveriş Sepeti

Metal market sepetleri özellikle kozmetik mağazalarda sıklıkla tercih edilmesine karşın birçok market, süpermarket ve mağazalarda da yer alıyor. Market sepeti metal malzemeden olduğu için, dayanıklı yapısı ve hoş tasarımı ile konforlu ve güvenli alışveriş imkanı sunuyor. Market sepetlerinde tercihinizi metalden yana kullanıyorsanız market sepetleri kategorisinden ürün detaylarına göz atabilirsiniz.

Tekerlekli Alışveriş Sepeti

Tekerlekli alışveriş sepeti, market ve süpermarketlerin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Özellikle market arabalarını tercih etmeyen müşteriler tarafından, geniş hacimleri sebebiyle çokça kullanılıyor. Eurometall tekerlekli market sepeti, ihtiyacınıza uygun model ve büyüklükte olanı seçebilmeniz için farklı renk ve boyutlarda beğeninize sunuluyor. Market sepeti tekerlekli oluşu, sağlam tutamacı, kolay manevra kabiliyetine sahip dayanıklı tekerlekleri ve gövdesiyle, müşterileri yormuyor ve alışverişleri daha keyifli hale getiriyor.

Market El Sepeti Aksesuarları

Market el sepeti altlığı, el sepetlerinin üst üste konularak belirli bir alanda istiflenmesini ve bu sayede alandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Bunun yanı sıra tekerlekli yapısıyla, alışveriş sepeti altlığını istediğiniz yere kolayca taşıyabiliyorsunuz. Farklı ölçü ve modellerdeki market alışveriş sepeti altlıklarını inceleyerek dilediğiniz modeli sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Alışveriş Sepeti Fiyatları

Alışverişi daha kolay ve rahat hale getiren ekipmanları; çok çeşitli ebatlarda, modellerde ve fiyatlarda beğeninize sunuyoruz. Birbirinden farklı özelliklere sahip plastik alışveriş sepeti, metal market sepeti, tekerlekli market sepeti ve aksesuarlarını, Eurometall.com.tr üzerinden görebilirsiniz. Ürün detayları ve güncel market sepeti fiyatları için de sitemizi  inceleyebilir ve güvenle tercih ettiğiniz ekipmanları ister kredi kartı, ister havale yöntemi kullanarak güvenle satın alabilirsiniz.