Yeni Normalleşme Sürecinde Kafe ve Restoranların İhtiyaç Duyabileceği Eurometall Ekipmanları!

Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınından sonra virüsten korunmak adına birçok önlem alındı. Sadece Türkiye değil tüm ülkelerde tedbir alarak virüsün yayılmasını engellemek için yapılan hijyen, mesafe ve temizlik kurallarının yanı sıra çeşitli işletmelerin kapatılmasına da karar verildi. Bu süreçte işletme sahipleri hizmetlerine ara vermek zorunda kalırken bir yandan da tasarımlarını yenilemek ve normalleşme sürecinde daha sağlıklı hizmet verebilmek adına bazı değişim yollarına girdi.

Özellikle kafe ve restoranların yeni normalleşme sürecinde ihtiyaç duyabileceği ekipmanlar oluştu. Hem kafe ve restoranların hizmet anlayışına yeni bir soluk getiren hem de müşterinin hijyenin yanı sıra ferah bir ortamda da olmasını sağlayabilecek bazı ekipmanları listeledik.

Yerden Tasarruf Sağladığı Gibi Şıklığı Da Tamamlayan Masa ve Sandalyeler

Yeni kurallar çerçevesinde işletmelere kapasite sınırı getirilmesi ile kafe ve restoranların dizaynlarında değişiklik yapması kaçınılmaz oldu. Eskisinden daha az masa ve sandalye ile hizmet vermek zorunda olan işletmelerin kullanacakları ekipmanlarda da doğru seçimler yapması oldukça önemli. Bu konuda ise dikkat edilmesi gereken noktaların başında hem ergonomik hem de şıklıktan ödün vermeyen masa ve sandalyeler devreye giriyor.

İç mekânlarda rahatlıkla kullanılabilecek tel masa ve tel sandalyeler ile kafe ve restoranlara özel dokunuşlar sağlamak mümkün. Dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü kullanım avantajı da sağlayan metal tel masa ve tel sandalyeler ile hijyen koşullarına uymak da pratik hale geliyor. Beyaz ve siyah seçenekleri ile sunulan birbiri ile uyumlu bu ekipmanlar ile siz de işletmenizdeki havayı değiştirebilir, yenilebilirsiniz.

Önerilen Ürün:

İç Mekân Masalar

İç Mekân Sandalyeler

Dijitalleşen Menüler İçin Föylük

Alışılmış basılı menülerin yerini pandemi sürecinde dijital menüler aldı. Barkod sistemi ile telefonlardan rahatlıkla incelenebilen menüler ile matbuatların devri kapanırken hijyen kurallarına da yeni bir anlayış getirildi. Masaüstü dikey föylükler afiş veya reklam kampanyaları için kafe ve restoranlardaki yerini alırken artık menüler için de kullanılır hale geldi. Hem daha pratik hem de daha hijyenik koşullar sağlayan pleksi föylük modellerini yeni menüleriniz için kullanabilirsiniz. Masa numaraları için de kullanılabilen föylükler arasından masa boyutlarınıza göre farklı tercihler yapabilirsiniz.

Önerilen Ürün:

Masaüstü Yatay Föylük

Masaüstü Dikey Föylük

İster Menüleriniz İster Hijyen Tedbirleriniz ile Müşterinin İlgi Odağı Olun

Kafe ve restoranların önlerinde bulunan panolar, müşterilerin dikkatini çekmek için kullanılan ekipmanlar arasındadır. Afişlerin rahatlıkla asılabildiği bu panolar arasında son zamanlarda dikkat çeken yazılabilen menü panosu oluyor. Yazı kalemleri ile kampanyalar çarpıcı hale getirilirken artık alınan hijyen ve temizlik tedbirlerini de vurgulamak kaçınılmaz. Çift taraflı kullanım özellikleri ile her açıdan görülebilir halde olan panolar ile işletmenizi çekici hale getirebilirsiniz. Taşınır bu panolar arasından tarzınıza en yakın ürünü inceleyin ve alışverişinizi tamamlayın.

Önerilen Ürün:

Yazılabilen Menü Panosu

Kaldırım Panosu

Sosyal Mesafeyi Koruyun

Covid-19 salgınında olmazsa olmaz ekipmanların başında ise artık cerrahi maskeler ve siperlikler geliyor. Özellikle kalabalık ortamlarda kullanılması gereken sosyal mesafe koruyucu ekipmanlar ile bulaş riski azaltılır. Yüz ve göz koruyucu şeffaf siperlik ve cerrahi maskeler ile hem personelin hem de müşterilerin sağlığını korumak mümkün. Tene temas eden bölümde bulunan süngerli yapı ile takan kişiye rahatsızlık hissi vermeyen yüz ve göz koruyucu şeffaf siperlik; damlacık, toz ve tükürük gibi dış etmenlerden kişiyi korurken aynı zamanda rahatlıkla temizleme avantajı da sunar. Personellerin rahatlıkla kullanabildiği siperlikler ile sosyal mesafe kurallarına uyulur.

Cerrahi maskeler ise herkesin kullanması gereken en önemli sosyal mesafe koruyucu ekipmandır. Dışarı çıkarken, kalabalık ortamlara girerken takılan ve tedbirlere uyulma konusunda ilk sırada yer alan maskeler, işletmelerin de bulundurması gereken malzemelerden. Personel kullanımının yanı sıra müşterilerin sağlığı için de sunulan maskeler, üç katlı yapısı ve ayarlanabilir burun teli ile konforlu kullanım sunuyor. 4 saatte bir değiştirilmesi gereken maskeleri temin ederek siz de işletmenizde sosyal mesafeyi koruyabilirsiniz.

Önerilen Ürün:

Cerrahi Maske

Yüz ve Göz Koruyucu Şeffaf Siperlik