Depo ile Reyon Arasında ‘Hassasiyetinizi’ Koruyun!

Market ve mağazalarda ürünlerin zamanında ve güvenli biçimde depodan satış reyonlarına taşınması her zaman hassas bir konu olmuştur.

Bu hassasiyet büyük zincir market ve mağazalarda biraz daha önem kazanır. Her ürün grubunun kendine özgü, değişen taşıma koşulları bulunur.

Ama, değişmeyen tek bir şey vardır, market ve mağazanızdaki iş sürecinizin aksamadan yürüyebilmesi için ürünlerin müşteri taleplerini karşılayacak biçimde, zamanında ve sorunsuz biçimde reyonlardaki raflarında olması gerekir.

Depodan kimi ürünlerinizi taşıyabilmek için bazen ağır yük taşıyabilecek kapasite ve dayanıklılıkta bir yük taşıma aracına, ‘konteyner’a ihtiyaç duyarsınız; bazen de hemen her fiziksel koşullara göre hareket edebilen bir taşıma aracına…

Bazı ürün gruplarınıza ise, diğerlerinden daha fazla hassasiyet göstermek zorunda kalırsınız. Bu, kimi zaman ürünün darbelere karşı hassas olmasından, kimi zaman da, ürünü kolayca taşıma zorluğundan kaynaklanır…

Örneğin, elektronik ya da cam ambalajlı ürünleri taşıyorsanız, ürünlerin bulunduğu kutuları, kolileri devrilmeden taşımalı, çevreden gelebilecek darbelerden de korumalısınız.

Yine depodan aldığınız kağıt havluları, peçeteleri, ruloları market ya da mağazanızın en yoğun olduğu anlarda bile çevreye savrulmadan, kontrol altında tutarak kolayca reyonlara ulaştırmanız gerekir.

Bu taşıma ürünlerin zarar görmemesini önlemek, kolayca taşınmasını sağlamak kadar, personelinizin de ürünleri depodan kolayca yüklemeleri ve reyonlara hızlıca ulaştırmaları açısından da önemlidir. Personelinizin iş sürecinin kolaylaşması hem çalışan motivasyonunun artmasına, hem de sert rekabet koşullarında daha az personelle, daha verimli çalışmanıza yardımcı olur.

“Roll Konteyner” ile market ya da mağazanızda ürünlerinizi kolayca yükleyebilir, sorunsuzca reyonlarınıza taşıyabilirsiniz.

Ergonomik demonte tasarımı, kayışlarla artırılmış güvenlik sistemi, elektro galvaniz ve lak kaplama özelliği, iki döner, iki sabit tekerliği ile kolay kullanımı ile hassas ürünlerinizle ilgili tüm taşıma ihtiyaçlarınıza çözüm getirebilirsiniz.