Reyon Başındaki Hiçbir Fırsatı Kaçırmayın!

Mağaza ve marketlerde yerleşim planı ve uygulamalarının kritik bir öneme sahip olduğunu hemen tüm perakende sektör temsilcileri bilir. Müşterinin rahat etmesi, reyonlar arasında zahmetsizce dolaşması ve alışverişini kolayca yapabilmesi, müşterinizin bir sonraki ziyaretinin de kapısını açar.

Mağazanızla ilgili genel bir yerleşim planınız olsa da ürün özellikleri ve hareketliliğine, ziyaretçi yoğunluğuna bağlı olarak, reyonlarınızın kolayca yönetilebilmesi size ekstra avantajlar sağlar.

Bazı ürünlerin reyonlardaki raflarda kaybolmasını istemezsiniz, ya da tedarikçilerinizle yaptığınız özel anlaşmalar nedeniyle bazı ürünleri, bazı dönemlerde daha bir görünür kılmak ister, ama aynı zamanda da reyonlar arasında müşterinizin genel rahatlığını da bozmak istemezsiniz.

Böyle durumlar için en ideal çözüm “Reyon başı yan teşhir standları”dır. İstediğiniz zaman, kolayca uygulayabileceğiniz bu standlarla ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu sayede hem ek bir teşhir ekipmanı, hem de genel reyon yerleşim planınızı ve hacmini bozmadan esnek bir çözüm imkanı kazanırsınız.

Bu sayede, en optimum biçimde yerleştirdiğiniz reyonlarınıza ufak müdahalelerle hem tedarikçilerinize çözüm sunarsınız, hem müşterinizi rahatsız etmeden onun ilgisini çekebilecek ürünleri ön plana çıkarabilirsiniz; hem de pratik biçimde geliştireceğiniz bu çözümle ekstra gelirler elde ederek marketinizin cirosunun artmasını sağlarsınız.

Aynı zamanda “reyon başı yan teşhir standı”nı kampanyalarınızın bir parçası olarak da kullanabilir, ürün kampanyalarınız da müşteri odaklanması yaratmak için de harika bir çözüm olarak kullanabilirsiniz.

Eurometall sunduğu “reyon başı yan teşhir standını” marketinizde, mağazanızda kolayca monte edebilir, ihtiyaç duyduğunuz anda reyonlarınızda uygulayabilir, özel ürünlerinizi müşterinizin ilgisini çekebilecek biçimde teşhir edebilirsiniz. Ufak bir operasyonla büyük bir fayda sağlayabilir, reyon başlarındaki hiçbir fırsatı kaçarmazsınız…