Raf Sistemleri ile Kullanabileceğiniz Aksesuarlar

Hipermarket, süpermarket, yapı market gibi perakende satış yapan işletmelerin en önemli ekipmanları arasında yer alan raf sistemleri ile kullanılmak üzere tasarlanmış belli başlı aksesuarları tercih ederek mağaza içerisinde ürün teşhirini hiç olmadığı kadar pratik ve etkili hale getirmek mümkün. Bu yazımızda, kullanışlı aksesuarlar arasından öne çıkanları sizler için derledik.

İşte, Eurometall kataloğundan ürün önerileri ile mağazanızda daha etkili ürün teşhiri için değerlendirebileceğiniz raf yönetim sistemleri:

Ayarlı Bölücüler

Raf sistemlerinde düzen sağlamak adına tercih edilen ayarlı bölücüler, raf üzerinde istenen genişliğe sahip alanlar oluşturarak ürünlerin birbiri ile karışmadan kolayca dizilebilmesini/incelenebilmesini sağlamak adına tasarlanmış kullanışlı aksesuarlardır. Hem müşterilerin hem de çalışanların işini kolaylaştıracak ürünler arasında yer alan ayarlı bölücüler özellikle de süpermarket, hipermarket gibi işletmeler için olmazsa olmaz aksesuarlardır.

Önerilen Ürün: Frontline Ayarlı Bölücü

İndirim Etiketleri

Müşterilerin dikkatini indirimli ürünlere çekmek için tercih edilebilecek olan indirim etiketleri, raflara monte edilebilen modelleri ile mağaza çalışanlarına son derece pratik bir kullanım sunmaktadır. Renkleri ve üzerlerinde yer alan yazılar ile müşterilerin dikkatini kolayca çekme konusunda etkili olan bu ekipmanlar, perakende satış yapan ve belli başlı ürünleri dönemsel olarak indirime sokan hemen her türlü mağazada tercih edilebilir.

Önerilen Ürün: İndirim Etiketi-Fırsat 10’lu Paket

Ürün İticiler

Ürün iticiler, raflarda düzenli bir görünüm ve kullanım kolaylığı için tercih edilebilecek, son derece pratik ve etkili aksesuarlar olarak ön plana çıkmaktadır. Ürün dizim stoperi olarak da bilinen, rafta ne kadar ürün kalmış olursa olsun teşhirde her zaman şık bir görünüm sunan bu aksesuarlar, işlevsel yapıları ile hem müşterilere hem de mağaza çalışanlarına kolaylık sağlamaktadır.

Önerilen Ürün: Universal Ürün İtici Ön Setsiz

Birbirinden kaliteli ve kullanışlı raf yönetim sistemlerini ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz online mağazamıza göz atarak siz de işletmenizde yer alan raflar için en uygun aksesuarlara kolayca ulaşabilir, Eurometall kalitesiyle alışveriş yapmanın ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz.