Her Süpermarkete Lazım Ekipmanlar

Farklı kategorilere ait çok sayıda ürünün satıldığı süpermarketlerde ekipmanlar; müşterilerin rahat alışverişi ve iç mekânın düzenini sağlama konusunda olmazsa olmaz yardımcılardır. Dolayısıyla satışların yanı sıra müşteri memnuniyetini de doğrudan etkileyen konulardan biri olan ekipmanların seçiminin doğru yapılması büyük önem taşır. Süpermarketlere gelen müşterilerin ve çalışanların işlerini kolaylaştıracak temel ekipmanları sıraladığımız bu yazımızdan faydalanarak siz de işletmenizdeki ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

İşte her süpermarkete lazım ekipmanlar! 

Konforlu Bir Alışveriş İçin Market Arabaları ve Alışveriş Sepetleri

Müşterilerin satın almak istedikleri çok sayıda ürünü pratik bir şekilde taşımalarına imkân veren geniş hacimli ve kullanışlı tasarımlara sahip market arabası modelleri, süpermarketlerin vazgeçilmez ekipmanlarındandır. Aralarında çocukların da kullanabileceği oyuncaklı modelleri, plastik ya da metal malzemeden üretilmiş çeşitleri bulunan market arabası seçenekleri ile müşterilerinizin işletmenizin koridorlarında kolayca dolaşarak konforlu bir alışveriş deneyimi yaşamalarını mümkün kılabilirsiniz. 

Önerilen Ürün:

Etkili Ürün Teşhiri Sağlayan Raf Sistemleri, Teşhir Sepetleri, Raf Etiketleri

Büyük veya küçük boyutlu ürünleri düzenli bir şekilde muhafaza edip müşterilerinize ulaştırmanıza yardımcı olacak raf sistemleri de süpermarketlerde kullanabileceğiniz önemli ekipmanlarda biri olarak konumlandırılmaktadır. Müşterilerinizin işletmenizi ziyaret ettiklerinde aradıkları ürünü bulmaları ve nihai satın alma hedefini gerçekleştirebilmeleri için düzenli bir ürün teşhiri sergilemek oldukça önem taşımaktadır. Düzenli raf sistemlerinin yanı sıra satın alma hedefini tetikleyecek raf etiketlikleri, indirim etiketleri, fırsat etiketleri gibi birçok ekipman satışın gerçekleştirilmesine yardımcı olan satış destek ekipmanları kategorisinde yer almaktadır. Raf üniteleri, ürün teşhir sepetleri veya promosyon havuzları ürün teşhirinin düzenli bir şekilde sergilenmesinde süpermarketlere efektif bir ekipman çözümü sunmaktadır. 

Önerilen Ürün: 

Çok Amaçlı Kullanılabilecek Plastik Kasalar

Plastik kasalar, işletmelerde genellikle depolama ve taşıma amacı ile tercih edilen çok yönlü ve kullanışlı ürünlerdir. Depolarda ya da mağaza içinde işinize yarayacak bu dayanıklı ekipmanlar ile, başta gıda ürünleri olmak üzere satışa sunduğunuz pek çok ürünü pratik bir şekilde depolayabilir, mağaza – depo arasında taşıyabilir ya da mağaza içerisinde teşhir edebilirsiniz.

Önerilen Ürün: 

Müşterilerinizi Bilgilendirecek Raf Etiketlikleri

Müşterileri ürün fiyatları hakkında bilgilendirmek için ihtiyaç duyulacak raf etiketlikleri, süpermarketlerin olmazsa olmaz ekipmanlarındandır… Mağaza içerisindeki raflara kolaylıkla monte edilebilme ve temizlenebilme özellikleri ile son derece pratik ekipmanlar olan raf etiketlikleri arasından işletmenize ve raflarınıza en uygun modelleri seçerek, ürün fiyat bilgilerini müşterilerinize pratik ve şık bir şekilde ulaştırmanız mümkün.

Önerilen Ürün: 

Yük Taşıma Ekipmanları, Sipariş Toplama Arabaları 

Süpermarketlerde en çok terch edilen ve ekipman sirkülasyonunda en üst sıralarda yer alan ekipmanlardan biri de yük taşıma arabalarıdır. Depolama alanlarında yer alan ve raflara yerleşimi beklenen ürünlerin lojistiğinin sağlanması ve bu sürecin en konforlu ve ergonomik şekilde sürdürülebilmesi için yük taşıma arabaları, koli taşıma arabaları ve transpaletler gibi ekipmanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Müşteri yoğunluğunun çok olduğu marketlerde gün içerisinde raflara yeniden yerleştirilen ve stok kontorlü yapılan ürünler için lojistik ve depolama ekipmanları oldukça önem taşımaktadır. Online ticaretin günümüzde oldukça popüler olmasıyla ve birçok marketinde online uygulamasıyla sipariş alabilir alt yapıyı kurmasıyla birlikte  online siparişlerin teslim edilme süreleri bir rerakbet unsuru oluşturdu yorumu bu noktada yanlış bir yorum olmayacaktır. Perakendecilik alanında rekabetin her geçen gün artması ve online marketçilik anlayışının daha da güçlenmesi ile birlikte sipariş toplama arabaları bu alanda işletmelere rekabet çemberinde artı fırsat sunmaktadır. 

Önerilen Ürün: