Etkili Sunumun Püf Noktası: Sektörel Ekipmanlar

Perakende satış sektöründe kullanılan bazı özel ekipmanlar, belli başlı ürünlerin daha efektif bir şekilde teşhir edilmesini mümkün kılarak hem çalışanların işlerini kolaylaştıracak hem de müşterilerin ilgisini daha kolay çekecek çözümler sunar. Biz de bu yazımızda, sektörünüze göre mağazanız için tercih edebileceğiniz bu ekipmanlar arasından öne çıkanlara yer verdik. 

 

Gelin; mağazanızdaki belli başlı ürün gruplarını daha pratik ve etkili bir şekilde sunmanızı sağlayacak sektörel ekipmanlara bir göz atalım!

 

Marketler İçin Ürünlere Özel Reyonlar

Çoğunlukla el sepetleri ve market arabalarıyla alışveriş yapan müşteriler için marketlerin rahat hareket edebilecekleri ve aradıkları ürünlere kolay ulaşabilecekleri alanlar olması gerekir. Unlu mamul çeşitlerini veya meyve–sebzeleri düzenli bir şekilde sergilemek için faydalanılabilecek çok çeşitli özel reyon ve stantlar, bu beklentiye estetik ve kullanışlı bir çözüm getiren sektörel ekipmanlardır. Bunların yanı sıra tartı masaları ve aksiyon stantları da belli başlı ürün tiplerine özel olarak tasarlanmış kullanışlı ekipmanlar arasında gösterilebilir. 

 

Bilgi için+90 224 331 88 16

 

 

Giyim ve Aksesuarlar İçin Pratik ve Şık Çözümler

Mağaza içinde ürünlerin dikkat çekici ve muntazam bir şekilde sunulmasına imkân veren ekipmanların bulunması; tekstil ürünleri satışının yapıldığı butikler için de oldukça önemlidir. Farklı modellerdeki ayakkabıları düzenli bir şekilde sergilemeyi sağlayacak ökçelikler ile ürünlerin duruşu ve modeli hakkında müşterilere fikir verecek ürün mankenleri; butik, moda evi ve benzeri işletmeler tarafından şık sunumlar için sık tercih edilen sektörel ekipmanlara örnek olarak gösterilebilir. Çizme tutucular, kravat ve kemer tutucular ve kademeli pleksi setler de butikler ve giyim mağazalarında tercih edilebilecek diğer özel ekipmanlardır.

 

Önerilen ürün: Eurobox Pleksi Ayakkabı Teşhir Standı 3'lü Set Şeffaf

Önerilen ürün: Yelpaze Çoraplık 3'lü Şeffaf

 

 

Gıdalar İçin Özel Ekipmanlar   

Değişen kapasiteleri ile kuru yemiş, bakliyat gibi kuru gıdaların teşhirinde yararlanılabilecek gıda çeşmeleri ve bidonlar; hijyenik yapıları ve pratik kullanımları ile bu tip gıdaların satışını yapan pek çok işletmenin tercih ettiği sektörel ekipmanlardır. Kuru ya da sıvı gıda çeşmeleri, dökme teşhir bidonları ve gıda tepsileri, gıda sunumunu çok daha şık, pratik ve hijyenik kılan ve bu yüzden işletmeler tarafından sık tercih edilen ekipmanlardır.

 

Önerilen ürün: Eurobox Orta Havuz Seti 9 Gözlü 40-60 Kg. 50x80 cm

Önerilen ürün: Eurobox Bakliyat Çeşmesi 3 Bölmeli