En Çok Tercih Edilenler: Metal Raflar, Civatalı Raf Üniteleri ve Fiyat Etiketlikleri

Perakende ve depolama alanında ve hemen hemen her alanda kullanılan metal raf ünitelerinin kaleme alındığı blog yazısında; raf etiketlikleri, raf önü siperlikleri, civatalı raf gibi birçok alt başlığa da değindik! 
 

En Çok Tercih Edilenler: Metal Raflar, Civatalı Raf Üniteleri ve Fiyat Etiketlikleri

Ürün teşhirinin yapıldığı. Ve özellikle perakende satışın olduğu hemen hemen her alanda kullanılan raflar, müşterilerin aradıkları ürünleri bulmakta ve mağaza atmosferinin sağlanmasında oldukça önem taşımaktadır. Belli bir düzende teşhir edilen ürünler, müşterilerin alışveriş deneyimini direkt etkilediği gibi müşterilerin mağaza hakkında da belli bir imaj çizilmesinde etkin bir rol oynamaktadır. 

Düzen ve Teşhir- Market Rafı Ön Teli

Perakende satışın olmazsa olmaz ürün teşhir ekipmanlarından olan raflar, kendi içerisinde düzenleyici materyallere ihtiyaç duyarak etki düzenin çemberi genişletmektedirler. Raf teşhirinde düzen sağlamaya yardımcı ekipmanlardan biri olan market rafı ön teli, ürünlerin belli bir hizada teşhir edilmesine yardımcı olmaktadır. 

Perakende ve Raf Teşhiri- Çelik Raf- Metal Raf

Kullanım amacına göre taşıma hacmi ve materyal alternatifi olarak birçok farklılıklar gösteren raflara hemen hemen her alanda ihtiyaç duyulmaktadır. 

Büyük hacimli bir depolama alanında ihtiyaç duyulan rafın taşıma hacmi ile hafif bir depolama alanında kullanılacak raf tercihi farklılık göstereceği gibi raf malzemesi olarak da birçok farklılıktan bahsetmek mümkündür.

Civatalı Raflar 

Arşiv rafı olarak bilinen civatalı rafların tercih yelpazesinin oldukça geniş olduğunu söylemek bu noktada yanlış bir yorum olmayacaktır. Eczanelerden butiklere ayrıca yaşam alanları içerisinde de ihtiyaç duyulan raflar için de en çok civatalı rafları görmek mümkündür. Civatalı raflar; modüler kurulum özelliğinden ötürü raf, profil ayak civata ve somun parçaları ile satıldığı gibi Eurometall online web sitesinde ünite olarakta satışa sunulmuştur. Talep edilen depolama alanın büyüklüğü ve depolama alanı genişletme gibi bir durumda profil ayak ve çelik raflar arttırılarak depolama alanlar genişletilebilir.

İncelemek için tıklayın!

Civatalı Raf Üniteleri 4 Raflı

Civatalı Raf Üniteleri 5 Raflı

Metal Duvar ve Orta Raf Üniteleri 

Market rafı olarakta tanımlanan metal raflar; duvar ve orta raf üniteleri olarak işlevsel fonksiyonuna göre sınıflandırılmıştır. Market raflarının mağaza içi yerleşiminde ve ürünlerin konumlandırılmasında müşterilerin en çok ziyaret ettiği mağaza noktaları merkeze alınırken, rafların dayanıklılığı ve işlevselliği de işletmeler için oldukça önem arz eden konu başlıkları içerisindedir.  Eurometall markası ile sektöre sunulan Metal Duvar Üniteleri ve Metal Orta Üniteler de işletmelerin ürünlerini en efektif şekilde sergileyebileceği ve ürünlerini rahatlıkla konumlayabileceği şekilde dizayn edilmiştir. 

İncelemek için tıklayın!

Metal Raf Üniteleri: 

Metal Çift Yönlü Orta Reyon Ünitesi: 

Market Raf Etiketlikleri- Plastik Raf Etiketliği 

Müşterilerin mağaza içinde geçirdikleri vakit içerisinde belki de en çok temas kurdukları market ekipmanlarından biri de raf etiketlikleridir. Ürün ve fiyat bilgilerinin yer aldığı raf etiketliklerinin işletme içerisinde konumlandırılmasına yardımcı fiyat etiketlikleri; yapışkanlı raf etiketlikleri, plastik raf etiketlikleri, ahşap raf etiketlikleri ve cam raf etiketlikleri şeklinde kategorilendirilebilir. Raf üzerinde konumlandırılan ürünlerin fiyat ve ürün bilgilerinin sergilenmesinde oldukça işlevsel bir ürün olan fiyat etiketlikleri, rafların malzemesine ve sergilenen ürünlerin çeşitliliğine göre farklılık göstermektedir. 

İncelemek için tıklayın!
Raf Etiketlikleri

Civatalı Raf Fiyatları 

Civatalı raf fiyatları, kullanıcıların ihtiyaç duydukları depolama alanı ve ünitenin boyutlandırılmasına göre farklılık göstermektedir. Civatalı raf ünitelerini genişletmek isteyen kullanıcılar, mevcut ünitelerin ölçü bilgilerine göre profil ayak ve raf adetlerini arttırarak istedikleri depolama alanlarını oluşturabilmektedirler.

İncelemek için tıklayın!

Civatalı Raf:

Profil Ayak: 

Cıvata:

Somun:

Raf Önü Siperlik Fiyatları 

Raf önü siperlik olarak da tanımlanan raf düzen ekipmanları, sektörde metal ve plastik olarak satışa sunulmaktadır. Market rafı ön teli veya raf önü siperlikler; ölçü ve materyal cinsine göre fiyatlandırması değişmektedir. 

İncelemek için tıklayın!

Raf Önü Siperlik