Ağırlık Ölçme İhtiyacı Duyan İşletmelerin İhtiyacı Teraziler

Teraziler ağırlık ölçümü yapabilmek için yüzyıllar boyunca kullanılan özel aletlerdir. Terazi modelleri teknolojik gelişmeler sayesinde, çoğunlukla günümüzde elektronik ve barkod basabilen terazi formatlarında kullanılmaktadır. Daha önceleri, üzerinde bulunan iki adet kefe arasında, yer çekimi ve birim ağırlık etkenlerinin dengesi ile ölçümleri gerçekleştiren çeşitli terazi modelleri, günümüzdeki yoğun ve hızlı kullanım amaçları ile dijital olarak kullanıcıya fayda sağlamaktadır. Elektronik teraziler, barkodlu etiket veren veya barkodsuz ağırlık kontrol ekipmanı şekilde kullanılmak üzere; manav terazisi (market terazisi), askılı terazi (balıkçı terazisi), PC tabanlı teraziler (bilgisayar teraziler) ve varyasyonları olarak; pazar, şarküteri, manav, gıda perakendesi, üretim tesisleri ve ağırlık tartımı ihtiyacı duyulan tüm alanlarda, geniş ürün yelpazesi ile ihtiyacınıza sunulmaktadır.

Dijital Elektronik Teraziler

Dijital teraziler, ağırlık tartımı ve kilogram kontrolünün yapılması için büyük kolaylık sağlayan terazi çeşitleridir. 2 gram, 5 gram, 10 gram, 20 gram hassasiyet değerleri ile ölçümler yapmamıza yarayan dijital teraziler ve dijital tartılar; gıda ürünleri başta olmak üzere, nesnelerin ağırlık ölçümlerini yapmaya kadar geniş bir yelpazede kullanılırlar. Hassas tartı, hassas terazi, baskül, kantar gibi dijital tartı ve dijital terazi çeşitleri ağırlığını ölçmek istediğiniz nesneyi ve sonuçlarını doğru olarak elde etmenize yarar. Elde edilen ağırlık verisinin, fonksiyon tuşları ile kullanıcı tarafından girişi yapılan kilogram fiyatı bilgisi ile çarpılmasına ve mevcut fiyatı hesaplama imkânı sunan fiyat hesaplamalı terazi modelleri sektörün temele ihtiyaçları arasında yer almaktadır.

Aynı zamanda tasarım olarak ergonomik kullanım ve ihtiyaca yönelik olarak portatif olan, akülü dijital tartı ve akülü teraziler, yük hücreleri vasıtası ile elde edilen ağırlık değerlerini kolay okumanızı sağlayan LCD ekranlara da sahiptir. Karanlık ve zor şartlar altında çalışma durumu bulunan mekânlarda, arkadan ışıklandırmalı LCD ekranlar ve paslanmaz çelik su geçirmez teraziler büyük kolaylık sunmaktadır.

Ticari sertifikaya sahip geniş dijital tartı portföyünde; sektörde pazar terazisi, kontrol terazisi veya fiyat hesaplamalı terazi olarak bilinen DS-685, DS-688, DS-700, DS-781, DS-782 model dijital elektronik tartıları, sektörün en uygun elektronik terazi fiyatları olarak kategorimizden ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Önerilen Ürünler: Digi DS-685 P 15 Kg Elektronik Terazi

      Digi DS-688 P 15 Kg Elektronik Terazi

      Digi DS-781 B 15 Kg Elektronik Terazi

      Digi DS-782 B 60 Kg Elektronik Terazi

 

Elektronik Barkodlu Teraziler

Yük hücreleri vasıtası ile elde edilen ağırlık değerlerini LCD ekranlarda kolay okunabilmesine imkân sağlayan tartım aletleri, terazi teknolojileri gelişmeleri ile zaman içerisinde ihtiyaçlara yönelik olarak ve genişleyen ürün gamına uyum sağlamak amaçlı çeşitlenmiştir.  Farklı ağırlık tartım kapasitelerine sahip elektronik tartılar, Eurometall en ucuz elektronik barkodlu terazi portföyünde 15 kilogram kapasiteli ve 30 kilogram kapasiteli, düşük hassasiyet ile tartım yapan; askılı terazi, boyunsuz terazi, boyunlu terazi, yüksek klavyeli terazi varyasyonları bulunmaktadır.

Sektörün yoğun ilgisine sahip olan barkodlu terazi modelleri, çoğunlukla manav ve marketlerde ağırlık tartımı yapılması gereken ve kilogram fiyatına bağlı satışı gerçekleşen gıda ürünlerinin ağırlık tartımını kolaylaştırmak için; PLU kayıt hafızası, özelleştirilebilir ön tanımlı ürün tuşları, tasarlanabilir barkod etiketi ve birim fiyat hesaplaması gibi sistem terazi teknolojilerini sunmaktadır.

Standart olarak sunulan düz çelik tartım kefesi ve kasetli etiket yazıcı mekanizma vasıtası ile hızlı ve güven dolu bir alışveriş deneyimi yaşatan elektronik barkodlu sistem terazileri, en uygun terazi fiyatları olarak bu kategorimizde sunulmaktadır.

Sektörün en çok kullanılan market terazisi modelleri olarak sunulan SM-100 ve SM-5100 ailesi 15 kilogram barkodlu terazi ve 30 kilogram elektronik terazi fiyatları arasında en uygun elektronik market terazisi fiyatlarına sahiptir. Üretim sektörünün zorlu koşullarına sağlam yapısı ile kolay uyum sağlayan ve 80 mm etiket basabilen model SM-500 elektronik üretim terazisi ve barkodlu tesis tartı varyasyonlarına, bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

 

Önerilen Ürünler: Digi SM-100 H 15 Kg Elektronik Barkodlu Askılı Terazi

      Digi SM-5100 B 15 Kg Elektronik Barkodlu Terazi

      Digi SM-500 M EP 30 Kg Elektronik Barkodlu Terazi

PC Tabanlı Teraziler

Elektronik tartılar ve barkod yazan terazilerin sektörlerde kullanımı arttığı dönemler boyunca çeşitli ihtiyaçlara yönelik özel çözümler üretildi. Perakendenin değişen tartım ihtiyaçları, müşteriye görsel olarak ürün ve kampanya sunumlarının tezgâhta yapılabilmesi ve tezgâhtar verimliliğini arttırmaya yönelik özellikler ile donatılan PC tabanlı ve barkodlu teraziler, video oynatan ve görsel sunabilen terazi ekranları vasıtası ile mağazalarda yeni nesil müşteri deneyimi için eşsiz imkanlar sunmaktadır.

Önerilen Ürün: Digi SM-5500 G Plus Ev 15 Kg Elektronik Pc Tabanlı Barkodlu Terazi