Plastik Kasalar

Et Taşıma Kasası

Kapaklı Plastik Kasalar

Sanayi Tipi Plastik Kasalar

Büyük Plastik Kasalar

Delikli Plastik Kasalar

Katlanabilir Plastik Kasalar


PLASTİK KASALAR

Farklı sektörlerden birçok işletmede ihtiyaç duyulan ekipmanlardan olan plastik kasa ve kutuların kullanışlı ve uzun ömürlü modelleri, Eurometall sayfalarında sizleri bekliyor. Eurometall plastik kasa kategorisinde; kapaklı plastik kasa, sanayi tipi plastik kasa, et taşıma kasası ve delikli plastik kasa yer alıyor. Kategorideki pek çok ürün, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren büyük ya da küçük ölçekli işletmelere, ürünleri taşıma ve saklama sırasında pratik çözümler sunuyor.

Plastik Kapaklı Kasalar

Kapaklı plastik kasalar, özel konik menteşeli yapısı ile tamamen kapanabilme özelliğine sahip olup içerisine konulan eşyaları güvenli bir şekilde muhafaza ediyor.  Boşken iç içe geçerek istiflenebiliyor. Üst üste kullanım imkanı da sunan kapaklı plastik kasa, farklı ürün gruplarını saklamanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda kategorize etmek istediğiniz malzemelerinizi üst üste koyarak kendi düzeninizi kendiniz oluşturabiliyor ve çalışma alanlarınızda derin bir nefes alabiliyorsunuz. Plastik kapaklı kasalarda, cırt plastik kelepçe kilit yuvası da bulunuyor.

Plastik Sanayi Tipi Kasalar

Farklı tip, ölçü ve renkteki sanayi tipi plastik kasa çeşitleri, işletmenizde her alanda kullanılabiliyor. Özellikle lojistik, otomotiv, elektronik gibi birçok sektör tarafından kullanılan plastik taşıma kasası, kullanıcılarına ergonomik bir taşıma deneyimi sunuyor. Sanayi tipi plastik kasa çeşitleri, modellerine ve ölçülerine göre, iç içe ve üst üste kullanılabiliyor.

Plastik Et ve Tavuk Kasaları

Gıda taşımaya uygun ürün yapısıyla üretilen Eurometall Plastik Et Taşıma Kasası, Eurometall kalitesi ve güvencesiyle üretiliyor. Özellikle et, et ürünleri, tavuk, sucuk gibi ürünlerin taşınması ve muhafaza edilmesinde kullanılıyor. Plastik et taşıma kasası çeşitlerimizi, et kasası, tavuk kasası, sucuk kasası olarak güvenle kullanabilirsiniz.

Plastik Sebze Kasaları

Plastik sebze kasası, delikli bir yapıya sahip olduğu için, içerisine konulan biber, domates, salatalık,  marul gibi sebzelerin doğal hava akışı sağlanarak tazeliklerini muhafaza etmesini sağlıyor. Biber kasası, domates kasası, salatalık kasası ya da diğer sebzelerin kasası olarak, delikli plastik kasa çeşitlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

Plastik Meyve Kasaları

Plastik Meyve Kasası da delikli yapısıyla, içerisine konulan kayısı, erik, şeftali, armut, üzüm, çilek gibi meyvelerin, doğal hava akışı sayesinde tazeliklerini muhafaza etmelerini sağlıyor. Kayısı kasası, erik kasası,  şeftali kasası, çilek kasası, armut kasası, zeytin kasası ya da diğer meyvelerin kasası olarak, delikli plastik kasa çeşitlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

Plastik Kasa Fiyatları

Eğer siz de işletmenizde plastik kasalara ihtiyaç duyuyorsanız, Eurometall’in online katalogunda yer alan ürünleri inceleyebilir, ürün detaylarına ve fotoğraflarına erişebilirsiniz. Plastik kasa fiyatları, plastik delikli kasa fiyatları ve daha fazlasını hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Dilediğiniz an, kredi kartı ya da havale gibi ödeme seçenekleri ile online alışveriş imkânından faydalanarak alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.