Yandex.Metrica

Tel Raf Sistemi

Toplam 4 ürün bulundu...
 • Krom Ayak
  95,90 TL + KDV
 • Krom Tel Raf
  179,10 TL + KDV
 • Paslanmaz Ayak
  172,20 TL + KDV
 • Paslanmaz Tel Raf
  304,00 TL + KDV
Kategorinin Çok Satanları
 • Krom Tel Raf 2x46x91 cm 90 Kg.
  193,00 TL + KDV
 • Krom Tel Raf 2x46x137 cm 80 Kg.
  262,30 TL + KDV
 • Krom Ayak 183 cm
  116,70 TL + KDV
 • 179,10 TL + KDV
 • 95,90 TL + KDVTel Raf Sistemleri

Süpermarket, hipermarket ve elektronik market tarzı mağazaların depo alanlarında ürün istiflemek veya mağaza içinde ürün teşhir etmek için tercih edebilecekleri uygun ekipmanlar olarak ön plana çıkan tel raf sistemleri, birbirinden kaliteli ve kullanışlı modeller ile Eurometall sayfalarında sizleri bekliyor!

 

Dayanıklı yapıları ile uzun süreli kullanıma uygun olan raf sistemleri, depolama işlemlerinde ürünlerin düzenli ve korunaklı bir şekilde istiflenmelerini, teşhir işlemlerinde de ürünlerin kolay göze çarpan bir şekilde sunulmalarını kolaylaştıracak ekipmanlardır.

 

Fonksiyonel ve Sağlam Tel Raf Sistemleri

Mağaza içinde ürün teşhiri ve depo bölümünde ürün istifi gibi önem arz eden işlere pratik çözümler sunan ekipmanların başında gelen tel raf sistemleri, paslanmaz raflar ve krom raflar olmak üzere iki ana kategori altında, Eurometall online kataloğunda yer almaktadır. Farklı ölçülerde üretilen, sağlam yapıları ve fonksiyonel tasarımları ile öne çıkan raf modelleri, mağaza içerisinde ve depo bölümünde kolay bir şekilde konumlandırabileceğiniz, yan yana kurulum olanağı ile geniş bir depolama ya da teşhir alanı oluşturabileceğiniz ürünlerdir. Raf modellerinin yanı sıra; marketlerin şarküteri bölümünde değerlendirilebilecek olan tel ünite, krom ya da paslanmaz raf ayağı gibi ürünler de kategori sayfalarında bulunmaktadır. Restoran, otel ve soğuk hava deposu gibi işletmelerin depo bölümlerinde de efektif bir biçimde kullanılma imkanı sayesinde farklı tarz pek çok iş yerine kolaylık sağlayan raf sistemleri, çalışanların; ürün teşhiri yapılan raflardaki eksikleri görmelerini ve tamamlayarak müşterilerin aradıklarını hızlıca bulmalarını, depo bölümünde de istiflenen ürünler içerisinden aradıklarına basit bir şekilde ulaşmalarını sağlayacak profesyonel çözümlerdir.

 

Pratik ve etkili depolama ve teşhir çözümleri için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz tel raf sistemlerini Eurometall sayfalarında detaylı bir şekilde inceleyebilir, farklı modelleri kıyaslayarak işletmeniz için en uygun olduğunu düşündüğünüz ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme metotlarını kullanarak dilediğiniz yerden dilediğiniz an da güvenli bir şekilde kolayca satın alabilirsiniz! Raf sistemlerini yanı sıra, depolama ve ürün teşhiri için değerlendirebileceğiniz daha pek çok ekipman Eurometall online kataloğunda!