Yandex.Metrica

SuperBond 90 Litre Tekerlekli Sepet Kırmızı

Geniş 90 Litre Sepet Hacmi Ergonomik Monoblok Tasarım Düz Alt Taban Tasarımı İç İçe Geçebilir Kolay İstifleme ve Temizleme   Ultra Sessiz, Çift Rulmanlı Tekerlekler 896x440x380 mm

40 İNDİRİM
Ürün kodu : EM04.02.012
Tükenmek Üzere
186,92 TL

95,00 TL + KDV

112,20 TL

Havale/EFT ile : 108,83 ₺

En az 5 adet alınabilir

Monoblok Alışveriş Sepeti 

Mağaza ortamları müşterilerin rahatı ve konforu düşünülerek tasarlanır. Müşterinin kolay hareket etmesi, aradığını bulması ve satın aldığı ürünleri kolayca taşıması gibi pek önemli detay hesaplanır. Farklı ve ergonomik tasarımıyla dikkat çeken Bond 70 Litre Tekerlekli Sepet, monoblok yapısıyla müşterilerinize konforlu bir kullanım sunacak. Tek parça olması kullanım ve bakım kolaylığını beraberinde getirirken, düz alt tabanı sayesinde iç içe geçerek kolayca istiflenebiliyor. 

Bond 70 Litre Tekerlekli Sepet

Geniş Sepet Hacmi 

Geniş ürün gamını bünyesinde barındıran mağazalar için geliştirlen Bond 70 Litre Tekerlekli Sepet, geniş kapasitesiyle farklı türde ve büyüklükte ürünlerin kolayca taşınmasını sağlıyor. Ergonomik yapısı ve sahip olduğu özellikli tekerlekler sayesinde ise ağır yükleri taşırken oldukça yüksek bir performans sergiliyor. 

Ultra Sessiz Tekerlekler 

Mağaza ortamlarıyla ilgili yapılan araştırmalar çok ilginç ve bir o kadarda gerçekçi sonuçları ortaya koyuyor. Mağaza içinde yaratılan ortamın kullanıcı davranışları üzerindeki etkisini araştıran bir araştırmaya göre, müşteriler rahatsız edici gürültülerden uzakta alışveriş yapmayı daha çok seviyor. Mağaza içinde en çok ses çıkaran ekipmanların başında market sepetleri gelirken, geliştirilen TPR (Termo Plastic Rubber/Termo Plastik Kauçuk) teknolojisi bu sorunun önüne geçiyor. Süper sessiz özelliğinin yanında çift rulmanlı yapısıyla mağaza içinde kullanıcılarına hareket kabiliyeti sağlıyor. 

Görüşlerinizi paylaşın
DEĞERLENDİRME
Kötü Mükemmel
Başlık

E-posta Adresi *

İsim *

Mesaj *

Bu Ürünü Alan Müşterilerimiz Bunları da Satın Aldı
Kategorinin Çok Satanları