Yandex.Metrica

Poster Tutucu T01

Ölçü Seçeneği:
T01: 
390x350x750 mm
T02: 420x350x750 mm
Renk: Beyaz

Ürün kodu : EM07.04.126

4,10 TL + KDV

4,80 TL

Havale/EFT ile %3 İndirim

Tüm Gözleri Ürünlerinize Çekin!

Ürünlerinizi daha da dikkat çekici bir form kazandırmak mı istiyorsunuz? Hem dikkat çekici hem ayakları yere sağlam basan bir ürüne sahip olmak istiyorsanız poster tutucu tam size göre!

Yapışkanlı alt yüzeyiyle posterlerinizi ve forekslerinizi sağlam bir şekilde istediğiniz alanda sergilemek artık çok kolay!

Eurometall güvencesi ve kalitesiyle üretilen poster tutucu, dikkat çekmek istediğiniz her alanda işletmenize fark yaratır! 39x35x75 cm ve 42x35x75 cm seçenekleriyle sergilemek istediğiniz posterlerinizin ve forekslerinize göre tercih edebilir ve fark yaratmaya hemen başlayabilirsiniz!


Yapışkanlı alt yüzeyi sayesinde zemine adeta kenetlenir ve sarsılmaz. Karton posterlerinizi herhangi bir sarsılma veya düşme riski yaşamadan raflarınızda, masalarınızda ve istediğiniz tüm alanlarda sergileyebilirsiniz!

Dayanıklılığı arttırılmış sağlam hammaddesi sayesinde uzun yıllar kullanım alanlarınızda size hizmet eder. Güçlü iç yuva sayesinde posterlerinizi ve forekslerinize dört elle sarılır!

Poster tutucuyla ürünlerinize dikkat çekici bir form kazandırırken kullanım alanlarınıza estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz!


Birçok kullanım alanına sahip olan poster tutucular, kullanıcıları tarafından çokça tercih ediliyor ve kalitesiyle adından sıkça bahsettiriyor!


Renk: Beyaz

Ölçü Bilgileri
 

T01

39x35x75 cm

T02

42x35x75 cm 

 

Görüşlerinizi paylaşın
DEĞERLENDİRME
Kötü Mükemmel
Başlık

E-posta Adresi *

İsim *

Mesaj *

Bu Ürünü Alan Müşterilerimiz Bunları da Satın Aldı
Kategorinin Çok Satanları