Yandex.Metrica

Poster Panolar

Toplam 4 ürün bulundu...
Kategorinin Çok Satanları
  • Ayaklı Poster Pano Akrilik Raf A4 Tek Taraflı
    390,80 TL + KDV
  • TÜKENDİ
    Windpro Kaldırım Panosu 70x100 cm
    2.135,10 TL + KDV
  • 1.566,10 TL + KDVİşletmelerde müşterileri bilgilendirmek için sık tercih edilen yöntemlerden olan posterleri, kolay göze çarpan bir şekilde sergileyerek hem daha etkili tanıtımlar yapmak hem de müşterilerin dikkatini istediğiniz ürünler üzerine çekmek için kullanabileceğiniz poster panoları, perakende satışın olmazsa olmaz ekipmanlarındandır.

 

Eurometall sayfalarında yer alan poster panolar, mağazanızda müşterilerinize sunduğunuz ürün, hizmet ve kampanyalar hakkında bilgiler içeren görselleri şık bir şekilde sergilemek için tercih edebileceğiniz, son derece kaliteli ve dayanıklı ürünlerdir!

 

Daha Etkili Bilgilendirme İçin Poster Panoları

Eurometall online kataloğunda beğenilerinize sunulan poster panolar, müşterilerinizi bilgilendirmeyi daha kolay kılarken, hoş tasarımları ile de dekorasyonlarınıza katkı sağlayacak ürünler olarak ön plana çıkıyor. Tekerlek seçeneğine sahip ayaklı poster panolar, rüzgara karşı dayanıklı özel tasarım ayakları bulunan kaldırım panolar, ürünlere eklenebilir saç raflar ve çok daha fazlasının yer aldığı online katalogdan, işletmelerinizde pratik bir şekilde değerlendirebileceğiniz birçok satış destek ekipmanına ulaşabilirsiniz. Mağaza içerisinde dilediğiniz yerde konumlandırarak müşterilerinizi en iyi şekilde bilgilendirmek için değerlendirebileceğiniz ayaklı panoların ve mağaza önünde yer alan uygun alanlarda, ziyaretçilerin dikkatini verdiğiniz bilgiler üzerine çekmek için kullanabileceğiniz kaldırım panolarının yanı sıra, panoları güvenli bir şekilde konumlandırmak için tercih edebileceğiniz ayaklar da kategori sayfalarında yer almaktadır. Hastanelerden otellere, bankalardan kafe ve restoranlara kadar farklı tarz işletmelerde, yeni çıkan ürünleri veya verilmeye başlanan hizmetleri şık bir şekilde belirtmek için ihtiyaç duyulan poster panolar, hem ürün ve hizmetleri görselleri ile birlikte müşterilere daha iyi tanıtmak, hem de kampanya, promosyon ve bunun gibi fırsatlara dair bilgilendirmeleri pratik bir şekilde yapmak için kullanılabilecek satış destek ekipmanları olarak Eurometall’in seçkin ürün kataloğunda sizleri bekliyor!

 

Siz de hemen her işletmede ihtiyaç duyulabilecek olan, kaliteli ve dayanıklı yapıları ile de uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlanan poster panoları hakkında detaylı bilgiye Eurometall sayfalarından ulaşabilirsiniz. Karşılaştırma yaparak panolar arasında seçim yapabilir, mağazanız için uygun olduğunu düşündüğünüz ürünleri kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçenekleri ile günün her saati online olarak satın alabilirsiniz!