Yandex.Metrica

Pleksi Teşhir Kutuları

Toplam 5 ürün bulundu...
 • Eurobox Pleksi Kutu
  246,10 TL + KDV
 • Eurobox Pleksi Kutu Seti 4 Gözlü
  548,20 TL + KDV
 • Eurobox Eğimli Pleksi Kutu
  266,60 TL + KDV
 • Eurobox Ahşap Gövdeli Kutu
  380,50 TL + KDV
 • Eurobox Menteşeli Yuvarlak Pleksi Kabin
  106,10 TL + KDV
Kategorinin Çok Satanları
 • 266,60 TL + KDV
 • 106,10 TL + KDV
 • Eurobox Menteşeli Yuvarlak Pleksi Kabin 30x40 cm
  394,40 TL + KDV
 • Eurobox Pleksi Kutu Seti 4 Gözlü
  548,20 TL + KDVPleksi Teşhir Kutuları

Bakkaldan aktara, süpermarketten hipermarkete kadar çeşitli ürünlerin satışa sunulduğu farklı ölçekli işletmelerde gıda maddelerin teşhiri önemli bir konudur. Gıda maddelerini korunaklı bir şekilde teşhir ederek müşterilere daha hijyenik sunumlar hazırlamak için değerlendirilebilecek pek çok ekipmanın yer aldığı Eurometall sayfalarında; pleksi teşhir kutuları, farklı tasarımları ile sizleri bekliyor!

 

Şeffaflıkları ve sağlam yapıları ile bir yandan içerdikleri ürünleri sergileyen, diğer yandan da onları toz ve nem gibi dış etkenlere karşı koruyarak hijyenik bir şekilde teşhir edilmelerini sağlayan pleksi teşhir kutularımağazaya gelen müşterilere göz alıcı sunumlar hazırlanmasına yardımcı oluyor.

 

Hijyenik Sunumlara İmkan Tanıyan Pleksi Kutular

İşletmelerin şekerleme, kuruyemiş, baharat ya da kuru bakliyat gibi ürünlerini sergilemeleri için ideal olan pleksi kutular; şık tasarımları ile Eurometall online mağazasında beğenilerinize sunuluyor. Kategori sayfalarında yer alan; farklı boyutlara ve bölme sayılarına sahip olan teşhir kutuları ve çoklu ürün sergilemeye olanak sağlayan kutu setleri, kaliteli ve sağlam yapıları ile öne çıkan teşhir ekipmanlarıdır.  Kapaklı tasarımları ile teşhir edilen ürünleri dış etkenlerden koruyan pleksi kutular, ürünlerin kolay bir şekilde doldurulup-boşaltılabileceği tasarımlara sayesinde son derece kullanışlı teşhir aksesuarlarıdır. Yan yana kullanılma imkanı ile pek çok ürünü bir arada, şık bir şekilde teşhir etmek için sık tercih edilen ekipmanların başında gelen pleksi teşhir kutuları, zarif yapıları ile de müşterilerin dikkatini ürünler üzerine çekmeyi sağlamaktadır. Standart pleksi kutuların yanı sıra; bal, süt ve benzeri sıvı gıdalar için ideal olan musluklu kare pleksiler ve tepsiye benzeyen yapıları ile dikkat çeken küvet tipi pleksiler de, farklı tasarımlarıyla online katalogda bulunmaktadır.

 

Eğer siz de işletmelerinizde satışa koyduğunuz çeşitli açık gıdaların hijyenik bir şekilde teşhir edilerek müşterilerinize en iyi şekilde ulaştırılmalarını istiyorsanız, gıda ile birlikte kullanıma uygun hammaddeleri sayesinde dilediğiniz şekilde değerlendirebileceğiniz pleksi kutuları Eurometall sayfalarında bulabilirsiniz. Ebat ve fiyat gibi filtreleme yöntemlerini kullanarak ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, beğendiklerinizi kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme metotlarını kullanarak 7/24 kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.