Yandex.Metrica

Plastik Temizlik Arabaları

Toplam 16 ürün bulundu...
Kategorinin Çok Satanları
  • Clenns Temizlik Kovası 20 LT.
    68,60 TL + KDV
  • Clenns Çift Kovalı Presli Set Kırmızı
    335,30 TL + KDV
  • Clenns Temizlik Kovası
    39,80 TL + KDVÖzellikle de süpermarket, yapı market ya da alışveriş merkezi gibi büyük işletmelerde temizlik faaliyetlerinin etkili bir şekilde sürdürülmesi için ihtiyaç duyulan plastik temizlik arabaları, Eurometall’in seçkin ürün kataloğunda beğenilerinize sunuluyor!

Online katalogda bulabileceğiniz ürünler arasında; çöp toplama arabası, servis arabası, çift kovalı presli set gibi gerek atıkları toplamak gerekse temizlik malzemelerini taşımak ve temizleme işlemini daha efektif bir şekilde gerçekleştirmek için tasarlanan çok sayıda araç yer alıyor. İşletmenizdeki alanın büyüklüğüne ve ihtiyaçlara bağlı olarak tercih edebileceğiniz plastik temizlik arabası çeşitleri, kullanışlı ve oldukça dayanıklı ürünler olarak ön plana çıkıyor.

İşletmenizdeki hijyen seviyesini üst düzeyde tutmak için tercih edebileceğiniz temizlik arabalarının farklı çeşitlerine Eurometall sayfalarından ulaşabilir, dilediğiniz ürünleri online alışveriş imkanından faydalanarak satın alabilir ve kargo ile adresinize ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.