Yandex.Metrica

Plastik Raflar

Toplam 6 ürün bulundu...
Kategorinin Çok SatanlarıPlastik Raf Modelleri

Eurometall sayfalarında bulabileceğiniz plastik raf ve kutu modelleri, çeşitli sektörlerde hizmet veren birçok işletmenin ürünlerini pratik ve şık bir şekilde sergilemesine olanak tanıyacak kaliteli ve uzun ömürlü teşhir araçlarıdır.

 

Plastik raflar kategorisinde yer alan ürünler, raflar ve kutular olmak üzere iki grup altında toplanmaktadır. Özellikle ayakkabı ve kitap mağazaları için ideal olan raf modelleri, sahip oldukları geçme sistemleri sayesinde kanallı panolara rahatlıkla takılarak mağazanın ürün çeşitliliğine göre farklı tür ve boyutlardaki parçaları kolayca sergileme imkânı sunar. Plastik kutular ise, farklı tasarımlarıyla çeşitli ürün gruplarını teşhir ve muhafaza etmeyi sağlayan; mağaza raflarında, bankolarda veya kanallı panolarda kullanıma müsait araçlardır. Online katalogda bulabileceğiniz plastif raf ve plastik kutu çeşitleri, büyük ya da küçük, hemen her mağazanın depolama ve teşhir amaçlı olarak değerlendirilecek temel ekipman ihtiyaçları arasında yer alır. Perakende uygulamalarında şık bir çözüm olarak ortaya çıkan plastik raf çeşitleri, müşterilere zengin bir sunum yapmayı mümkün kılarken, plastik kutu seçenekleri de ürünleri düzen içerisinde sergilemeyi sağlar.

 

Eğer siz de mağazanızdaki ürünleri teşhir etmek için plastik kutu ve raf modellerine ihtiyaç duyuyorsanız, Eurometall’in online mağaza sayfalarını ziyaret edebilir, geniş ürün yelpazesinden işletmenize en uygun parçaları seçip güvenle alışveriş yapabilirsiniz.