Yandex.Metrica

Plastik Kasalar

Toplam 33 ürün bulundu...
Kategorinin Çok SatanlarıPlastik Kasalar

Ürün depolama, taşıma ya da teşhir etme gibi çeşitli amaçlar için değerlendirilebilecek olan plastik kasalar, son derece geniş bir yelpazeye yayılan ve farklı tasarımlara sahip pek çok seçeneği bulunan modelleri ile Eurometall sanal mağazasında sizlerle buluşuyor.


Eurometall’in online kataloğunda; sağlam yapıları ile öne çıkan birçok kasa modeli yer alıyor. Katlanabilir kasa, et taşıma kasası, teşhir kasası ve kapaklı ya da önü açık kasa gibi, farklı işletmelerde, daha güvenli ürün saklama ya da taşıma yapabilmek için ihtiyaç duyulabilecek işlevsel modellerin yanı sıra, kasaların çalışanlar tarafından daha hızlı bir şekilde taşınmalarını sağlamak için kullanılabilecek çeşitli kasa taşıma arabası modelleri de kategori sayfalarında sizleri bekliyor.

 

Delikli Plastik Kasalar

Gıda satışının olduğu market ve benzeri işletmelerde satışa sunulan ürünleri hijyenik bir şekilde teşhir etmek ya da mağaza içinde pratik bir şekilde taşımak için tercih edilebilecek olan delikli plastik kasalar, farklı boyut ve renklere sahip modelleri ile pek çok işletmenin efektif şekilde değerlendirilebileceği ürünlerdir. Düz tabanları sayesinde raflarda ve bankolarda ürün teşhiri yapmayı sağlayacak olan delikli kasalar, uzun süreli kullanıma uygun ekipmanlardır.

 

Katlanabilir Plastik Kasalar

Farklı ölçülerde üretilen ve sağlam yapıları ile uzun ömürlü olan katlanabilir plastik kasalar; mağaza içi ve depo bölümünde gerçekleştirilen ürün taşıma işlemini son derece kolay hale getirir. Katlanabilir özellikleri sayesinde işlem bittikten sonra az bir alanda muhafaza edilerek alandan tasarruf etmeye de olanak sağlayan katlanabilir kasalar, ürün teşhiri ve istifleme işlerini pratik kılar.

 

Plastik Et Kasaları

Gıda yönetmeliğine uygun malzemeler kullanılarak üretilen plastik et kasaları; her daim hijyenik bir şekilde muhafaza edilmesi gereken etlerin güvenli ve temiz bir şekilde taşınmalarına yardımcı olur. Özellikle de soğuk hava depolarında yer alan etlerin marketlere ya da kasaplara temiz bir şekilde ulaştırılmaları için tercih edilebilecek olan plastik et kasaları, kaliteli ve kullanışlı yapıları ile öne çıkan ürünlerdir.

 

Sanayi Tipi Plastik Kasalar

Üst üste yerleştirilebilmeleri sayesinde az alanda pek çok ürünü muhafaza etmek için kullanılabilecek olan sanayi tipi plastik kasalar, depo alanı ve reyon arasında gerçekleştirilen ürün taşıma işlemlerini kolaylaştırır. Ürün taşıma ve stoklama işlemi için ideal ekipmanlar olarak ön plana çıkan sanayi tipi kasalar, el korumalı tutamakları sayesinde çalışanların işlerini güvenli bir şekilde yapmalarına da fırsat tanır.

 

Kapaklı Plastik Kasalar

Üst üste dizilebilme ve iç içe geçebilme gibi özellikleri sayesinde mağaza içini ve depo alanını efektif bir şekilde değerlendirmeyi mümkün kılan kapaklı plastik kasalar; işletme içerisindeki ürün taşıma, saklama veya teşhir etme gibi işlere etkili çözümler sunar. Kullanım kolaylığı ve alandan tasarruf sağlayan kapaklı kasalar, kaliteli ve sağlam yapıları ile uzun süre değerlendirmeye müsait ürünlerdir.

 

Plastik Kasa Taşıma Arabaları

Çeşitli boyutlardaki plastik kasaları kolay ve pratik bir şekilde taşımak için tercih edilebilecek olan plastik kasa taşıma arabaları, tekerlekleri ile basitçe hareket ettirilebilen araçlardır. Dayanıklı yapıları sayesinde çalışanların güvenli bir şekilde çalışmalarına imkân tanıyan plastik kasa taşıma arabaları, özellikle de kasaların sık kullanıldığı işletmeler için ideal ekipmanlardır.

 

Plastik Kasa Etiketleri

Metal, plastik ve ahşap gibi farklı yüzeylerde kullanım imkânı bulunan plastik kasa etiketleri, hem iç hem de dış mekanda değerlendirilebilecek ürünlerdir. Kapaklı veya düz kasaların içerisindeki ürünler hakkında müşterileri bilgilendirmek için tercih edilebilecek olan etiketler, özellikle de süpermarketler ve yapı marketler gibi işletmeler için uygun çözümlerdir.

 

Siz de Eurometall ve Eurobox gibi kendi alanında uzman markaların imzasını taşıyan pek çok plastik kasa modelini, marka, renk ve fiyat gibi çeşitli özelliklere göre filtreleyerek kolayca inceleyebilirsiniz. İşletmenize uygun olduğunu düşündüklerinizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden güvenli online ödeme ve stoktan hızlı teslimat gibi imkânlardan yararlanarak sipariş verebilirsiniz!