Ücretsiz Kargo

Plastik Kasalar

Toplam 46 ürün bulundu...Ürün depolama, taşıma ya da teşhir etme gibi çeşitli amaçlar için kullanılabilecek plastik kasalar, son derece geniş bir yelpazeye yayılan çok sayıda model seçeneği ile Eurometall sanal mağazasında beğenilerinize sunuluyor!

 

Eurometall’in online kataloğunda; farklı tasarım, renk ve kapasitelere sahip, sağlam yapıları ile öne çıkan pek çok plastik kasa modeli yer alıyor. Katlanır kasa, et taşıma kasası, kapaklı ya da önü açık kasa gibi farklı yerlerde ihtiyaç duyulabilecek fonksiyonel ürünlerin yanı sıra, çeşitli kasa taşıma arabası modelleri de kategori sayfalarında sizleri bekliyor. Süpermarketlerden butiklere, mağazalardan yapı marketlere kadar pek çok farklı sektörde hizmet veren işletmenin depo alanlarında mutlaka ihtiyaç duyulan plastik kasalar, gerek ürünleri düzenli bir şekilde yerleştirip sergilemeyi, gerekse rahatlıkla taşımayı mümkün kılan mağaza ekipmanları arasında yer alıyor.

 

Siz de Eurometall’in internet mağazasında birbirinden kaliteli ve kullanışlı pek çok plastik kasa modelini çeşitli özelliklerine göre filtreleyerek aradığınız ürünleri daha kolay bulabilir; dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden güvenli online ödeme ve stoktan hızlı teslimat gibi imkânlardan yararlanarak siparişinizi verebilirsiniz! Plastik kasaların yanı sıra, işletmenizde ihtiyaç duyacağınız daha pek çok mağaza ekipmanını Eurometall online kataloğunda bulabilirsiniz!