İndirim

Plastik Kasalar

Toplam 48 ürün bulundu...
Kategorinin Çok SatanlarıÜrün depolama, taşıma ya da teşhir etme gibi çeşitli amaçlar için değerlendirilebilecek olan plastik kasalar, son derece geniş bir yelpazeye yayılan ve farklı tasarımlara sahip pek çok seçeneği bulunan modelleri ile Eurometall sanal mağazasında sizlerle buluşuyor.

 

Eurometall’in online kataloğunda; farklı renk ve kapasitelere sahip, sağlam yapıları ile öne çıkan pek çok plastik kasa modeli yer alıyor. Katlanabilir kasa, et taşıma kasası, teşhir kasası ve kapaklı ya da önü açık kasa gibi, farklı işletmelerde, daha güvenli ürün saklama ya da taşıma yapabilmek için ihtiyaç duyulabilecek işlevsel modellerin yanı sıra, kasaların çalışanlar tarafından daha hızlı bir şekilde taşınmalarını sağlamak için kullanılabilecek çeşitli kasa taşıma arabası modelleri de kategori sayfalarında sizleri bekliyor. Süpermarketlerden butiklere, mağazalardan yapı marketlere ve sanayilere kadar pek çok farklı sektörde hizmet veren işletmelerin depo alanlarında mutlaka bulunması gereken plastik kasalar, ürünleri gerek düzenli bir şekilde yerleştirip sergilemeyi, gerekse tutamakları sayesinde rahatlıkla taşımayı mümkün kıldığı için sık tercih edilen mağaza ekipmanları arasında yer alıyor. Eurometall ve Eurobox gibi kendi alanında uzman markaların imzasını taşıyan ve uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlanan plastik kasalar, işletme içerisindeki ürün taşıma, saklama veya teşhir gibi işlere etkili çözümler sunduğu gibi, üst üste dizilebilme ve iç içe geçebilme gibi özellikleri sayesinde mağaza içini ve depo alanını efektif bir şekilde değerlendirmeye de fırsat tanıyor. Eğer sizin işletmelerinizde de plastik kasa veya taşıma arabası çeşitlerine ihtiyaç duyuluyorsa, Eurometall’in online kataloğu içerisinde yer alan modelleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 

Siz de Eurometall’in internet mağazasında bulunan birbirinden kaliteli ve kullanışlı pek çok plastik kasa modelini, marka, renk ve fiyat gibi çeşitli özelliklere göre filtreleyerek aradığınız ürünlere daha kolay bir şekilde ulaşabilir; işletmenize uygun olduğunu düşündüklerinizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden güvenli online ödeme ve stoktan hızlı teslimat gibi imkânlardan yararlanarak sipariş verebilirsiniz! Online katalogda bulunan plastik kasaların yanı sıra, işletmenizde ihtiyaç duyacağınız daha pek çok mağaza ekipmanını Eurometall sayfalarında bulabilirsiniz!