Yandex.Metrica

Personel Dolapları

Toplam 19 ürün bulundu...
Kategorinin Çok SatanlarıPersonel Dolapları

İşletme içerisinde, çalışanların iş ile ilgili kıyafet ve aksesuarlarını ya da kişisel eşyalarını saklayabilecekleri personel dolaplarının bulunması, onların gün içerisinde ihtiyaç duyabilecekleri eşyaları iş yerine gelirken yanlarında getirmelerini ve gün boyunca eşyalarını güvenle muhafaza etmelerini mümkün kılar. İşletmenizde görev yapan personelin iş ile ilgili ya da kişisel eşyalarını muhafaza etmek için kullanabileceği birbirinden kaliteli ve kullanışlı personel dolaplarına ihtiyaç duyuyorsanız, çok sayıda dolap modeli Eurometall’de sizleri bekliyor!


Eurometall internet mağazasının personel dolapları kategorisinde; dayanıklı gövde yapıları ve kullanışlı tasarımları ile ön plana çıkan, personelin malzeme, iş giysisi ya da kişisel eşya ve kıyafet gibi parçaları muhafaza etmek için kullanabileceği personel dolapları yer alıyor. Soyunma dolabı, emanet dolabı, itfaiye dolabı gibi çeşitli dolap modellerinin yanı sıra, personel alanlarında dolaplar ile birlikte kullanılabilecek olan oturma stantları da kategori sayfalarında beğenilerinize sunuluyor.

 

Soyunma Dolapları

Üniforma ile çalışma zorunluluğunun bulunduğu işletmelerde çalışanların kıyafetlerini işletme içerisinde değiştirmelerini ve kişisel kıyafetlerini düzgün ve güvenli bir şekilde muhafaza etmelerini sağlayacak olan soyunma dolapları, farklı göz sayılarına sahip modelleri ile hemen her işletmede değerlendirilebilecek ürünler olarak ön plana çıkıyor. Özellikle de karakol ve hastane gibi işletmelerde çalışanların giyim odalarında tercih edilebilecek olan soyunma dolapları, kaliteli ve sağlam yapıları sayesinde uzun süreli kullanıma uygun ürünlerdir.

 

Personel Emanet Dolapları

Çalışanların anahtar, cüzdan ve telefon gibi kişisel eşyaları saklayabileceği personel emanet dolapları; 5, 10 ve 15 gözlü seçenekleri ile işletmelerin ihtiyaçlarına uygun modellere ulaşabilecekleri ürünlerdir. Çalışan sayısına göre tercih edilerek efektif bir şekilde değerlendirilme imkânı bulunan personel dolapları, yan yana kurulabilmeleri sayesinde eklemeler yapılarak daha da geniş bir hale getirilebilir. Personel emanet dolaplarının yanı sıra; 4 ve 8 gözlü tel emanet dolapları ile vestiyer dolapları da işletmelerde çalışanlara kolaylık sağlayacak dolap modelleri olarak kategori sayfalarında bulunmaktadır.

 

Özel Dolaplar

Kıyafet mecburiyetinin olduğu itfaiyelerde personelin kişisel kıyafetlerini ya da mesaileri bittiğinde iş giysilerini düzenli bir şekilde muhafaza etmelerini kolaylaştıran itfaiye dolaplarından dağıtım ve toplama dolaplarına kadar pek çok farklı modeli bulunan özel dolaplar, hem işletmelerdeki karmaşanın önüne geçmeyi hem de kıyafetleri korunaklı bir şekilde saklamayı mümkün kılar. Ayrıca temizlik malzemelerinin güvenli bir şekilde saklanmalarını sağlayan dolap modelleri de, farklı renk seçenekleri ile özel dolaplar içerisinde yer alıyor.

 

Oturma Stantları

Personel dolaplarının bulunduğu işletmelerde çalışanların kıyafetlerini değiştirirken rahat bir şekilde hareket etmelerine fırsat tanımak için değerlendirilebilecek olan oturma stantları; suya ve darbeye dayanıklı yat verniği kaplı, kaliteli ve sağlam ürünlerdir. Tek veya çift taraflı, askılı ya da düz modellerin yer aldığı oturma stantları, soyunma ve emanet dolabı gibi çeşitli dolap modelleri ile birlikte kullanılabilecek ekipmanlardır.


Siz de geniş bir yelpazeye yayılan pek çok personel dolabı modelini Eurometall’in online kataloğunda inceleyebilir, çok sayıda ürün çeşidi arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. İşletmenize, kullanacağınız ortama ve çalışanlarınızın koşullarına uygun gördüğünüz dolap modellerini güvenli online ödeme seçenekleri ve stoktan hızlı teslimat gibi imkânlar ile günün her saati sipariş verebilirsiniz!


Eurometall sayfalarını takip ederek indirim fırsatları ve ücretsiz kargo imkânı gibi dönemsel olarak sunulan kampanyalardan yararlanabilir, online mağaza sayfalarında işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak kaliteli ve kullanışlı ürün çeşitlerini rahatlıkla bulabilir, her daim güvenle ve keyifle alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.