Yandex.Metrica

Ofis Takımları

Toplam 2 ürün bulundu...
  • Ofis Masa Takımı Boomerang
    5.873,00 TL + KDV
  • Compact Ofis Takımı
    5.315,80 TL + KDVOfis Takımları

Her ofiste ihtiyaç duyulan temel parçaların bir araya geldiği kaliteli ve kullanışlı ofis takımları, Eurometall sayfalarında beğenilerinize sunuluyor!

 

Eurometall kataloğunda bulabileceğiniz; masa, seperatör, sehpa ve dolap gibi çeşitli parçalardan oluşan ofis takımları ile, işletmenizde hayal ettiğiniz çalışma ortamını kısa sürede ve kolaylıkla yaratabileceksiniz. Yalnız çalışanlar, ekip halinde çalışanlar ya da yöneticiler için uygun şekilde oluşturulmuş, oldukça geniş bir yelpazeye yayılan takımlar, ofislerini hem şık hem de yüksek verim sağlayacak bir şekilde dekore etmek isteyenler için ideal… Standart ve workshop olmak üzere iki kategori altında toplanan ofis takımları, farklı tasarımları ile ön plana çıkıyor!

 

Standart Ofis Takımları

Masa, etajer, kitaplık ve sehpa gibi parçalardan oluşan, işletmelerdeki yöneticilerin odalarını oluştururken sık tercih edilen mobilyaların başında gelen standart ofis takımları, çalışanların işlerini konforlu bir şekilde yapmalarına imkân tanır. Estetik tasarımları sayesinde iç mekân dekorasyonuna da önemli katkılar sağlayan standart ofis takımları; beyaz, metalik gri, siyah ve ceviz gibi farklı renk seçenekleri ile üretilmektedir. Kaliteli ve dayanıklı yapıları sayesinde uzun süreli değerlendirmeye uygun olan bu ofis mobilyaları, çalışanların hem işlerini daha efektif bir şekilde yapmaları hem de çalışma alanlarını derli toplu tutmaları için gerekli ekipmanlardır.

 

Workshop Ofis Takımları

2, 3 veya 4 kişinin bir arada çalışabileceği farklı tasarımları ile ön plana çıkan workshop ofis takımları, işletme iç mekânını efektif bir şekilde değerlendirmeyi kolaylaştırır. Takım halinde çalışılan ofislerde çalışanların daha iyi etkileşim kurmalarını sağlamak adına sık tercih edilen mobilyaların başında gelen workshop ofis takımları; çırağan-antrasit ve beyaz-metalik gri renk seçenleri ile üretilmektedir. Farklı ölçülerdeki modülleri ile değişik şekillerde birleştirilerek iç mekân alanını dilediğiniz şekilde değerlendirmenize fırsat tanıyan bu ofis mobilyaları, işletmelerinize şıklık katacak olmalarının yanı sıra, çalışanlarınıza da işlerinde kolaylık sağlayacaktır.

 

Eğer siz de çalışanlarınızın işlerini daha hızlı ve efektif bir şekilde yapmalarını istiyorsanız, ofis mobilya takımları hakkında ihtiyaç duyacağınız detaylı bilgiyi Eurometall’in online kataloğundan alabilir, işletmeniz için en uygun parçaları bulup hızlı ve güvenli bir şekilde çeşitli ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek online sipariş verebilirsiniz.