Yandex.Metrica

Ofis Mobilyaları

Toplam 32 ürün bulundu...
Kategorinin Çok SatanlarıOfis Mobilyaları

Eurometall sayfalarında yer alan, kaliteli malzemeleri ve fonksiyonel tasarımlarıyla ön plana çıkan ofis mobilyaları ile, ofisinizi hem daha şık hem de çalışması daha kolay ve keyifli hale getirmeniz mümkün!


İdeal bir ofis ortamı oluşturmak için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü parçayı, Eurometall’in ofis mobilyaları kategorisinde bulabilirsiniz. Şık tasarımları ile göze çarpan, sağlam yapılarıyla uzun süreli kullanıma müsait olan ofis ve toplantı masaları, modülleri ile çeşitli kombinasyonlar oluşturabileceğiniz ofis takımları; dosya dolapları, kitaplıklar ve çok daha fazlası, kategori sayfalarında sizleri bekliyor.

 

Ofis Masa ve Sehpaları

Çalışma alanlarını personelinin işlerini rahatça gerçekleştirebileceği bir şekilde tasarlamaya olanak sağlayan ofis masa ve sehpaları kategorisi, toplantı masalarından kantin ve yemekhane için uygun modellere kadar farklı pek çok ürünü barındırmaktadır. Kaliteli ve dayanıklı yapıları sayesinde uzun süreli kullanıma müsait olan ofis masa ve sehpaları, işletme dekorasyonuna da önemli katkılar sağlayarak daha ferah ortamlar hazırlamayı mümkün kılar.

 

Ofis Takımları

Yönetici odalarını estetik bir şekilde dekore etmek için tercih edilebilecek ofis takımlarının ve çalışma alanlarını daha efektif bir şekilde değerlendirmek için kullanılabilecek workshop takımlarının yer aldığı ofis takımları, kullanışlı ve şık modelleri ile öne çıkan ürünlerdir. Tek başına ya da ekip halinde çalışanlar veya yöneticiler için kişisel alanlar oluşturmayı sağlayan ofis takımları, işletmelerde hayal edilen çalışma odalarını kolay bir şekilde hazırlamak için ideal ofis mobilyalarıdır.

 

Ofis Dolapları

Metal ve ahşap malzemeden üretilmiş olan farklı tasarımları ile işletmede hâkim olan genel dekorasyona uygun modellerin yer aldığı ofis dolapları, çalışanların dosya, evrak ve belge gibi dokümanları tertipli bir şekilde muhafaza etmelerine fırsat tanır. Farklı kapasiteleri sayesinde işletmelerin ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunan ofis dolapları, depolama işlerini kolay hale getirerek daha düzenli çalışma alanları oluşturmayı sağlar.

 

Kesonlar

Hareketli tekerlekleri ve ayarlanabilir ayak sistemleri ile işletme içerisinde efektif bir şekilde değerlendirilme imkânı bulunan metal ve ahşap kesonlar, çalışanların bireysel eşyalarını güvenli bir biçimde muhafaza etmelerini sağlamak için tercih edilmektedir. Fazla yer kaplamayan fonksiyonel tasarımları ile iç mekânı verimli bir şekilde kullanmayı olanaklı hale getiren kesonlar, çeşitli ebat ve çekmece sayıları sayesinde farklı tarz işletmelere uygun modelleri bulunan ofis mobilyalarıdır.


Siz de Eurometall’in online kataloğunda dilediğiniz gibi inceleyip 7/24 güvenle satın alabileceğiniz mobilyalar ile, ofis ortamınızı gerek siz ve çalışanlarınız, gerekse müşterileriniz için daha keyifli hale getirebilirsiniz.