Yandex.Metrica

Ofis Koltukları

Toplam 85 ürün bulundu...
Kategorinin Çok SatanlarıOfis Koltukları

İşletmelerde gerek çalışanların konforlu bir şekilde çalışmalarını sürdürebilmeleri, gerekse müşterilerin ve ziyaretçilerin iyi bir şekilde ağırlanmaları için ihtiyaç duyulan ofis koltukları, oldukça geniş bir yelpazeye yayılan birbirinden kaliteli ve sağlam modelleri ile Eurometall’de sizleri bekliyor.


Şık tasarımları ile çalışma ortamının dekorasyonuna da önemli katkılar sağlayan ofis koltukları; oturma grupları, tekli, ikili veya üçlü koltuklar ve makam koltukları gibi pek çok farklı seçenek ile kullanımınıza sunuluyor!

 

Koltuklar

Makam koltukları, yönetici koltukları, misafir ve bekleme koltukları ile toplantı ve seminer koltukları olmak üzere 4 alt başlıkta toplanan koltuklar kategorisinde, farklı renkleri ve tasarımları ile öne çıkan pek çok ürün yer alıyor. Üst düzey yöneticilerin odalarındaki dekorasyona uygun olarak seçilerek hoş bir ortam hazırlanmasına ve konforlu yapıları sayesinde ziyaretçilerin rahat etmelerine fırsat tanıyan yönetici koltukları, şık tasarımları ile ön plana çıkıyor. Toplantı ve seminer koltukları ise, gününün büyük bir kısmını çalışma alanlarında geçiren personelin toplantı ve seminer gibi sık düzenlenen etkinlikler sırasında rahat ederek işlerine odaklanmalarını kolay hale getiriyor. Bunlara ek olarak kategori sayfasında yer alan misafir ve bekleme koltukları, işletmelerinize gelen ziyaretçilerin ve müşterilerin beklerken konforlu bir şekilde ağırlanmalarını ve bu sayede onlar üzerinde olumlu intibalar oluşturmanızı sağlıyor.

 

Oturma Grupları

Kanepe ve koltuklar, bekleme alanı koltukları ve cafe, bar ve lobi koltukları adı altında 3 alt başlıkta toplanan oturma grupları, işletmelerinizde şık bekleme alanları oluşturmanıza olanak sağlıyor. Hem çalışanların, hem müşterilerin, hem de ziyaretçilerin işletme içerisinde konforlu bir şekilde dinlenmelerine ya da beklemelerine fırsat tanıyan oturma grupları; tekli, ikili veya üçlü koltuk modelleri sayesinde bürolarda, bekleme salonlarında ve dinlenme alanlarında efektif şekilde değerlendirilebiliyor. Tek tek ya da takım halinde değerlendirilme imkânı bulunan oturma grupları; farklı renk seçenekleri, sade ve vintage gibi çeşitli tasarımları ve kaliteli yapıları sayesinde hem işletmelerin iç mekân dekorasyonuna önemli katkılar sağlıyor, hem de alanı efektif bir şekilde kullanmaya fırsat tanıyor.


Eurometall online kataloğunda yer alan ofis koltuğu ve oturma grubu modellerini detaylı bir şekilde incelemek için kategori sayfalarını ziyaret edebilir, işletmenize uygun olduğuna karar verdiğiniz ürünleri farklı kredi kartlarına taksit ve stoktan hızlı teslim gibi imkânlar ile günün her saati kolayca satın alabilirsiniz!